PILNIE POSZUKUJEMY!

 • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#68

Kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i transportu

 • Miejscowość: Szczecin
 • Powierzchnia biurowa : 1 m2
 • Nazwa firmy: Granbaltic Sp.z.o.o.
 • Powierzchnia działki : 1 m2
 • Województwo: zachodnio-pomorskie

Magazynowanie i dystrybucja

Magazynowanie i dystrybucja to rozwiązania wokół których ogniskują się jedne z najważniejszych procesów logistycznych. Granbaltic Sp. z o.o. zarządza gospodarką magazynową oferując najwyższe standardy operacyjne w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszego zespołu.

Magazynowanie i dystrybucja jest jedną z naszych specjalności. Granbaltic Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu magazynowania i dystrybucji. Wiemy jak istotne znaczenie w całym procesie logistyki ma terminal logistyczny, w którym zachodzi zintegrowany przepływ towarów i informacji o nich. Oferowane przez nas sprawdzone i efektywne procesy magazynowania i dystrybucji pozwalają wysłać towar naszych klientów szybko i sprawnie do docelowych odbiorców dzięki efektywnym zarządzaniu przy dystrybucji.

W przypadku dedykowanego rozwiązania dla naszych klientów, Grupa Granbaltic posiada wieloletnie doświadczenie, know-how i zespół kompetentnych pracowników. Szczegółowo analizujemy skalę, lokalizację lub złożoność wykonywanej działalności tak, aby zaprojektować, wdrożyć i obsłużyć najbardziej optymalne operacje magazynowania i dystrybucji, które przyniosą najbardziej wymierne korzyścią dla Twojej firmy.

Oferujemy również usługę magazynowania i dystrybucji dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów, którzy oczekują elastycznych i korzystnych kosztowo usług dzięki współdzieleniu przestrzeni, sprzętu i transportu, siły roboczej oraz wykorzystania sprawdzonych i wysokiej jakości operacji.

Magazynowanie i dystrybucja to niezwykle newralgiczny element rynkowej egzystencji przedsiębiorstw na rynku, niezależnie od wielkości i rodzaju branży. Granbaltic Sp. z o.o. bazując na kilkudziesięciu letnim doświadczeniu gwarantuje skuteczną technikę przeprowadzania niniejszych procesów logistycznych. Stale minimalizujemy koszty składowania i dostarczania towarów do odbiorców w kraju i na całym świecie. Wykorzystują najnowsze urządzenia techniczne i IT, dzięki którym procesy magazynowo-dystrybucyjne stają się jeszcze bardziej efektywne i tworzą spójny i wydajny system.

Granbaltic za swoją misję stawia sobie zrozumienie Państwa problemów, potrzeby biznesowe i logistyczne, tak aby zaproponować najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania dla Twojej firmy. Magazynowanie i dystrybucja to nie tylko dedykowana i współużytkowane usługi Granbalitic Sp. z o.o związane z przechowywaniem zapasów, ale również szeroka gama dodatkowych rozwiązań, która pozwala zoptymalizować zarządzanie łańcuchem dostaw, a naszej spółce pozwalają utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe z naszymi klientami.

Szczegółowy zakres usług:

 • Składowanie krótko- oraz długoterminowe
 • Dystrybucja lokalna, dostawy do drzwi
 • Dostawa express
 • Odprawa celna (jeśli wymagana)
 • Usługi dodatkowe jak: co-packing, etykietowanie, paletyzowanie paczek

Poza Polską usługi dostępne w terminalach: Sarpsborg, Wilno oraz Rotterdam. 
Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

10000 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

Specjalizacje

Kliknij w specjalizację, aby zobaczyć mapę terminali i centrów dla wybranej specjalizacji

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: