PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#377

WAN Pruszków

  • Miejscowość: Pruszków
  • Pow. planowana : 18700 m2
  • Nazwa firmy: WAN S.A.
  • Pow. istniejaca : 18700 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 2200 m2

Centrum logistyczne WAN Pruszków to nowoczesna, dedykowana przede wszystkim dla mniejszych najemców powierzchnia magazynowa idealna dla tych którzy szukają modułów magazynowych połączonych z wysokiej klasy reprezentacyjną powierzchnią biurową. Hala została oddana do użytku w 2009 r. Centrum logistyczne usytuowane jest w Pruszkowie przy ul. Przejazdowej, w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A2 relacji Warszaw-Berlin, a także drogi wojewódzkiej Warszawa – Żyrardów.

Centrum logistyczne w Pruszkowie zlokalizowane w pobliżu tras wylotowych z Warszawy

Centrum logistyczne WAN Pruszków zlokalizowane jest przy ulicy Przejazdowej w Pruszkowie – mieście oddalonym od Warszawy jedynie o 15 km. Magazyn znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (relacji: Warszawa-Poznań-Berlin). Od drogi krajowej nr 92, dzieli go zaledwie 5 km a od tras szybkiego ruchu S2 i S8 ‒ tylko 7 km. Jest to o tyle istotne, że umożliwia transport produktów na regionalne rynki zbytu.

Możliwość prowadzenia lekkiej produkcji w centrum logistycznym w Pruszkowie

Centrum logistyczne w Pruszkowie to przede wszystkim bardzo nowoczesne magazyny do wynajęcia. Obiekt został stworzony szczególnie z myślą o mniejszych najemcach, którzy potrzebują powierzchni magazynowej połączonej z przestrzenią biurową. Hala magazynowa jest idealnie przystosowana do prowadzenia działalności gospodarczej opierającej się na lekkiej produkcji.

Centrum logistyczne WAN Pruszków, posiada prawie 18 500 mkw. powierzchni magazynowej, wysokość wynoszącą 10 m i głębokość ‒ 96 m. Niniejsza specyfikacja hal magazynowych pozwala na składowanie towarów różnego typu, w tym tych o zwolnionym cyklu rotacji. Centrum logistyczne w Pruszkowie zostało wyposażone w podstawowe zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci systemu tryskaczy.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

18700 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

0 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: