PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#376

Waimea Logistic Park Korczowa

  • Miejscowość: Młyny
  • Pow. planowana : 50000 m2
  • Nazwa firmy: Waimea Holding
  • Pow. istniejaca : 7200 m2
  • Województwo: podkarpackie
  • Minimalny moduł: 650 m2

Waimea Logistic Park Korczowa to jedna z pierwszych inwestycji na Podkarpaciu, która spełnia wielofunkcyjne zadania w szeroko pojętej branży logistycznej. Park zlokalizowany jest zlokalizowany w miejscowości Młyny w gminie Radymno, 3 km od przejścia granicznego z Ukrainą (Korczowa – Krakowiec), bezpośrednio przy autostradzie A4, która jest częścią europejskiej drogi E40. Park docelowo będzie składał się z czterech hal magazynowo-produkcyjnych, o łącznej powierzchni ok. 50 000 mkw. Na terenie Waimea Logistic Park Korczowa znajdują się również obszerne place manewrowe.

Hale magazynowe pod Rzeszowem

Waimea Logistic Park Korczowa jest jednym z niewielu parków logistycznych w regionie Rzeszowa. Projekt zakłada powstanie czterech hal o całkowitej powierzchni wynoszącej ok. 50 000 mkw.  Obiekty posiadają przestrzeń biurową oraz będą mogły być wykorzystane pod działalność magazynową, produkcyjną i logistyczną. Każdy z budynków zostanie wyposażony w nowoczesne technologie zapewniające odpowiednie warunki do magazynowania żywności w temperaturze od 6 do -25 ºC.

 

Centrum logistyczne na Podkarpaciu

Waimea Logistic Park Korczowa ma dodatkowo pełnić funkcję obsługi kierowców TIR. Kompleks oferuje obszerny plac manewrowy dl a samochodów osobowych i ciężarowych i parking strzeżony dla TIRów. Poza tym, na terenie parku będzie znajdował  się całodobowy serwis ciężarówek oraz zaplecze socjalne z kantyną dla kierowców. Ze względu na bliskość granicy centrum będzie posiadało punkty odprawy celnej, kantor wymiany walut oraz agencje celne i spedycyjne. 

 

Strategiczna lokalizacja magazynów pod Rzeszowem

Waimea Logistic Park Korczowa znajduje się w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, 3km od granicy z Ukrainą (Korczowa- Krakowiec). Kompleks zlokalizowany jest bezpośrednio przy autostradzie A4, stanowiącej cześć drogi międzynarodowej E40 między Ukrainą a Unią Europejską. 


Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

7200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

7200 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

42800.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: