PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#375

North-West Logistic Park

  • Miejscowość: Szczecin
  • Pow. planowana : 62200 m2
  • Nazwa firmy: Waimea Holding
  • Pow. istniejaca : 62200 m2
  • Województwo: zachodnio-pomorskie
  • Minimalny moduł: m2

North-West Logistic Park to nowoczesne centrum logistyczne w Szczecinie, zlokalizowane we wschodniej części miasta oraz oddalone od jego centrum o ok. 15 minut. Magazyn North-West Logistic Park dzieli ok. 30 min od lotniska w Goleniowie. Jest ono bardzo dobrze skomunikowane z autostradą A6 prowadzącą do Berlina (ok. 150 km) oraz trasą szybkiego ruchu S3 łączącą Skandynawię i południe Europy – Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy.

Centrum logistyczne w Szczecinie zlokalizowane 10 km od centrum miasta

North West Logistic Park to wewnątrzmiejskie centrum logistyczne w Szczecinie. W bliskim sąsiedztwie magazynu znajduje się autostrada A6 (Szczecin-Berlin) oraz drogi szybkiego ruchu, w tym trasa S3 (Świnoujście- Lubawka) oraz S6 (Goleniów-Kołobrzeg- Koszalin- Słupsk-Trójmiasto).

Centrum logistyczne w Szczecinie zlokalizowane jest w odległości 10 km od samego centrum miasta oraz 30 km od lotniska w Goleniowie. Niewątpliwym atutem parku North West Logistic Park jest bliskie sąsiedztwo granicy morskiej z krajami skandynawskimi, które coraz częściej wykazują zainteresowanie otwarciem własnych siedzib na obszarze Szczecina. Niniejsza lokalizacja umożliwi przyszłemu najemcy nawiązanie relacji partnerskich i biznesowych z kontrahentami zarówno z kraju jak i zagranicy.

Ponad 60 000 mkw. powierzchni do wynajęcia w centrum logistycznym w Szczecinie

Docelowo centrum logistyczne w Szczecinie składać się będzie z czterech magazynów o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 60 000 mkw. Obecnie w budowie znajduje się magazyn A o powierzchni ponad 6 500 mkw. W planach są jeszcze dwie hale o powierzchni ponad 13 000 mkw. oraz jedna hala C o powierzchni 28 317 mkw. Dodatkowo Hala C została wybudowana w konwencji „crossdock” (doki przeładunkowe usytuowane równolegle do siebie, po obu stronach hali).

Na podstawowe wyposażenie centrum logistycznego w Szczecinie składa się (zależnie od budynku) ogrzewanie gazowe i elektryczne oraz ruchome rampy. Magazyny posiadają nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci systemu tryskaczy oraz klap dymowych.

Centrum logistyczne Szczecin: rozwinięta infrastruktura wewnętrzna

Równie atrakcyjnie przedstawia się planowana infrastruktura wokół centrum logistycznego w Szczecinie, w obrębie którego znajdują się między innymi obszerne place manewrowe oraz liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Magazyn North West Logistic Park będzie w pełni ogrodzone, a inwestor dodatkowo gwarantuje 24-godzinną ochronę obiektów magazynowych.

Centrum logistyczne w Szczecinie idealnie nadaje się na potrzeby nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego (w tym do prowadzenia lekkiej produkcji). Może być też wykorzystana z powodzeniem, jako magazyn wysokiego składowania lub jako miejsce, gdzie powstanie nowoczesne wielofunkcyjne centrum logistyczne.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

62200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

7700 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: