PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#374

Błonie Business Park

  • Miejscowość: Błonie
  • Pow. planowana : 19900 m2
  • Nazwa firmy: Valad
  • Pow. istniejaca : 19900 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: m2

Błonie Business Park to magazyn w Błoniu znajdujący się około 27 km od centrum Warszawy. Lokalizacja magazynu w tej części Polski zapewnia dobry dostęp do licznych węzłów komunikacyjnych, w tym m.in. do autostrady A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) i tras szybkiego ruchu S8 i S7.

Magazyn w Błoniu znajdujący się około 27 km od centrum Warszawy

Błonie Business Park to magazyn znajdujący się około 27 km od centrum Warszawy. Lokalizacja magazynu w tej części Polski zapewnia dobry dostęp do licznych węzłów komunikacyjnych, w tym m.in. do autostrady A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) i tras szybkiego ruchu S8 i S7. Poprzez takie usytuowanie magazynu, obiekt posiada swobodny dostęp do innych ważnych szlaków komunikacyjnych, pozwalających dotrzeć do Gdańska, Krakowa i Katowic.

19 000 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia w pod Warszawą

Powierzchnia całkowita magazynu wynosi 19 000 mkw., wysokość netto 10 m, głębokość 68,4 m, zaś siatka słupów 11.40 x 13.50 m. Obciążenie to 5 t/mkw. Na terenie obiektu jest możliwość prowadzenia lekkiej produkcji.

Tryskacze oraz monitoring CCTV na wyposażeniu magazynu w Błoniu

Magazyn w Błoniu został wyposażony w zabezpieczenia przeciwpożarowe o najwyższym standardzie w postaci klap dymowych oraz systemu tryskaczy. Hala magazynowa posiada również system monitoringu wizyjnego CCTV.

Błonie Business Park, to powierzchnia magazynowa do wynajęcia przeznaczona dla przedsiębiorstw myślących o dystrybucji swoich produktów i towarów zarówno na rynek lokalny jak i zagraniczny. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz pełnemu wyposażeniu, magazyn Błonie Business Park spełni oczekiwania najemców prowadzących różne działalności.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

19900 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

5800 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: