PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#373

Raszyn Business Park

  • Miejscowość: Raszyn
  • Pow. planowana : 11200 m2
  • Nazwa firmy: Valad
  • Pow. istniejaca : 11200 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: m2

Raszyn Business Park to park magazynowy oferujący nowoczesne powierzchnie magazynowe wysokiego składowania. Obiekt zlokalizowany jest około 10 km od centrum Warszawy, w Jankach. Centrum dystrybucyjne oferuje w ramach najmu powierzchnie magazynowe i produkcyjne, szerokie place manewrowe, przestronne miejsca parkingowe, oraz moduły dopasowane do wymagań klientów.

Magazyn w Warszawie (Janki) z dostępem do środków komunikacji miejskiej

Magazyn Raszyn Business Park to inwestycja znanego na polskim rynku dewelopera Valad. Centrum logistyczne zostało umiejscowione w podwarszawskiej miejscowości Janki, w gminie Raszyn ‒ w odległości 10 km od Warszawy. Magazyn w Raszynie gwarantuje również szybki dojazd do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, oddalonego jedynie o 8 km.

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewnia dogodny dojazd zatrudnionym w magazynie pracownikom.

Magazyn do wynajęcia w Jankach (k. Warszawy) z rozległymi placami manewrowymi

Raszyn Business Park to nowoczesny magazyn o łącznej powierzchni wynoszącej 11 232 mkw. Obiekt wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci tryskaczy, zaś jego głębokość wynosi 72 m. Centrum logistyczne, pomimo że pełni funkcje głównie magazynowe, może również zostać łatwo zaadaptowane na hale przeznaczone do prowadzenia lekkiej produkcji.

Na terenie centrum logistycznego znajdują się rozległe place manewrowe. Deweloper zadbał także o liczne miejsca parkingowe dla pracowników i najemców magazynów. Klienci mają do wyboru duże hale lub relatywnie niewielkie moduły magazynowe.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

11200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

6000 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: