PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#372

City Point Warszawa

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 122000 m2
  • Nazwa firmy: Valad
  • Pow. istniejaca : 122000 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: m2

City Point znajduje się 6 km od centrum Warszawy, na wschód od Wisły w przemysłowej części Targówka. City Point jest największym parkiem magazynowym dla małych i średnich użytkowników w granicach Warszawy. Składa się z 2 budynków biurowych i 18 niezależnych budynków magazynowych z przynależnymi powierzchniami biurowymi.

Magazyn do wynajęcia położone w niedalekiej odległości od centrum Warszawy

Wewnątrzmiejski park magazynowy CITY POINT mieści się na terenie Warszawy, w dzielnicy przemysłowej Praga ‒ po wschodniej stronie Wisły. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest dostęp do licznych środków transportu miejskiego, które gwarantują pracownikom sprawny dojazd do magazynu. Centrum logistyczne znajduje się w odległości 20 km od portu lotniczego Warszawa-Okęcie.

Lokalizacja parku magazynowego CITY POINT gwarantuje również dostęp do głównych dróg wylotowych z Warszawy, pozwalając najemcom na szybki transport towarów do innych regionów kraju. Do parku logistycznego prowadzą dwa niezależne wjazdy, jeden od ulicy Zabranieckiej, drugi zaś – od ulicy Utrata. Każde z wejść znajduje się pod stałą ochroną.

CITY POINT – wynajem powierzchni magazynowo-biurowej w Warszawie

Park magazynowy do wynajęcia CITY POINT w Warszawie składa się z dwóch budynków biurowych oraz osiemnastu niezależnych obiektów magazynowych, które dodatkowo dysponują przynależną im przestrzenią biurową. Każdy z magazynów podzielony jest na niezależne jednostki pozwalające prowadzić różnorodną działalność biznesową. Najemcy mogą liczyć na możliwość wielopoziomowego składowania towarów.

Magazyny w Warszawie wyposażone w system bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Większość magazynów wyposażonych została w niezbędne zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci klap dymowych. Niewątpliwą zaletą magazynów CITY POINT jest całodobowa ochrona parku magazynowego.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

122000 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

27800 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: