PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#370

Tiner Wrocław

  • Miejscowość: Pietrzykowice
  • Pow. planowana : 81800 m2
  • Nazwa firmy: Tiner
  • Pow. istniejaca : 20500 m2
  • Województwo: dolnośląskie
  • Minimalny moduł: 2500 m2

Centrum logistyczne TINER we Wrocławiu to jeden z pierwszych, tak dużych magazynów w rejonie. Deweloper dysponuje wystarczającą ilością gruntów inwestycyjnych potrzebnych do wybudowania trzech kolejnych magazynów. Centrum logistyczne TINER, charakteryzuje się bardzo dużymi placami manewrowymi oraz głębokością magazynu 100 m umożliwiającą składowanie wolno rotujących towarów.

Centrum logistyczne we Wrocławiu (Pietrzykowice) w odległości 5 km od węzła autostradowego A4/A8

TINER to centrum logistyczne we Wrocławiu, które jest jedną z pierwszych tak dużych inwestycji o przeznaczeniu logistycznym w tym regionie. Magazyny znajdują się w bliskim sąsiedztwie Autostrady A4, która łączy Wrocław z Katowicami a dalej z Krakowem. Położenie w dogodnej lokalizacji umożliwia najemcom szybki transport towarów do innych miast w Polsce.

Dodatkowym atutem centrum logistycznego we Wrocławiu jest łatwy dostęp do prężnie rozwijającego się Portu Lotniczego we Wrocławiu, co sprzyjać może utrzymywaniu relacji biznesowych z partnerami z całego świata. Hale magazynowe oddalone są od ścisłego centrum Wrocławia o około 15 km.

Centrum logistyczne Wrocław: uniwersalna powierzchnia użytkowa

Na centrum logistyczne we Wrocławiu docelowo składać się będą cztery magazyny. Magazyny TINER już teraz dysponują terenami, na których można wybudować kolejne trzy hale. Oferowana powierzchnia do wynajęcia wynosi obecnie ponad 20.000 mkw. i jest dostępna dla zainteresowanych klientów − od zaraz.

Centrum logistyczne w rejonie Wrocławia stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które posiadają w swoim asortymencie produkty charakteryzujące się wolną rotacją. Głębokość hali, wynosząca 100 m, sprzyja składowaniu towarów. Pomieszczenia w opisywanym centrum logistycznym we Wrocławiu mogą być wykorzystane zarówno jako magazyny czy hurtownie jak również stanowić bazę logistyczną dla przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu działalności.

Znaczącym atutem centrum logistycznego TINER we Wrocławiu są duże place manewrowe umożliwiające sprawny załadunek i rozładunek towarów. Hale magazynowe mogą być przeznaczone na użytek lekkiej produkcji. Powierzchnie pod wynajem wyposażone są w klapy dymowe stanowiące zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektu.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

20500 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

81800 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

61300.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: