PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#369

Space Distribution Center Warszawa

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 12000 m2
  • Nazwa firmy: Space Distribution Center
  • Pow. istniejaca : 12000 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 2880 m2

Space Distribution Center to kompleks magazynowo-biurowy usytuowany w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, przy Trasie Katowickiej, zaledwie 9 km od centrum Warszawy oraz blisko głównych tras wylotowych i planowanej południowej obwodnicy stolicy. Na działce o powierzchni 3 ha znajduje się budynek biurowy oraz dwie hale magazynowe zaprojektowane z myślą o średnich przedsiębiorstwach, a w szczególności o operatorach logistycznych.

Kolejne wewnątrzmiejskie centrum logistyczne w stolicy

Space Distribution Center stanowi zespół magazynów oferujących powierzchnie pod magazyny, hale produkcyjne oraz biura. Obiekt znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. W bezpośrednim sąsiedztwie magazynów zlokalizowany jest Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, który obsługuje również połączenia międzynarodowe.

Opisywany magazyn w Warszawie oddalony jest od ścisłego centrum stolicy o zaledwie 9 km. Bliskie sąsiedztwo najważniejszych tras wylotowych z miasta (DK 7, droga nr 79 oraz autostrada A2, trasa S2/S8) gwarantuje sprawną komunikację z całym krajem.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie typu „crossdock”

Space Distribution Center został wybudowany na działce o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 3 ha. W skład centrum logistycznego w Warszawie wchodzą dwa magazyny o przeznaczeniu magazynowo-biurowym. Inwestycja skierowana jest do średnich przedsiębiorstw.

Magazyny w Warszawie Space Distribution Center posiadają niezbędne systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych w postaci klap dymowych. Hale magazynowe zostały wybudowane jako magazyny „crossdock”, które sprzyjają sprawnemu przeładunkowi towarów oraz ograniczają koszty transportu.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605
www:

Całkowita powierzchnia:

12000 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

11500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: