PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#368

Pruszków Logistic Park

  • Miejscowość: Pruszków
  • Pow. planowana : 12300 m2
  • Nazwa firmy: RREEF Investment GmbH Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 12300 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 1600 m2

Pruszków Logistic Park to nowoczesna inwestycja logistyczno-przemysłowa, która składa się z powierzchni magazynowych z biurowo-socjalnymi. Te magazyny do wynajęcia w Pruszkowie zostały zlokalizowane na południowy zachód od centrum Warszawy, w odległości około 3 km od trasy poznańskiej E30 i 3 km od skrzyżowania z autostradą A2 (węzeł Pruszków). Pruszków Logistic Park dzieli zaledwie 10 min od Alei Krakowskiej (droga Katowice-Kraków-Łódź-Wrocław), 5 min od Trasy Poznańskiej oraz 2 min od Alei Jerozolimskich. Dodatkowym atutem jest możliwość zaadaptowania powierzchni magazynowych pod lekką produkcję.

Magazyn do wynajęcia pod Warszawą, w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych

Magazyny do wynajęcia w Pruszków Logistic Park zostały zlokalizowane w Pruszkowie pod Warszawą zaledwie 10 min od Alei Krakowskiej (droga Katowice-Kraków-Łódź-Wrocław), 5 min od Trasy Poznańskiej oraz 2 min od Alei Jerozolimskich. Lokalizacja około 3 km od trasy poznańskiej E30 i 3 km od skrzyżowania z autostradą A2 (węzeł Pruszków) to idealne warunki dla firm zainteresowanych dystrybucją zarówno na rynek warszawski jak i ogólnopolski.

Powierzchnie produkcyjne w Pruszkowie, niedaleko Warszawy

Powierzchnie magazynowe w Pruszków Logistic Park, zlokalizowane niedaleko Warszawy (ok. 17 km) mogą zostać zaadaptowane pod powierzchnie produkcyjne. Magazyny do wynajęcia w Pruszków Logistic Park spełnią również wymogi klientów zorientowanych zarówno na dystrybucję jak i wysokie składowanie. Dodatkowym atutem tego parku magazynowego jest bliskość komunikacji miejskiej - autobusowej i kolejowej. Nieopodal tej inwestycji znajdują się również postoje taksówek. Taka lokalizacja ułatwi dojazd klientom oraz wykwalifikowanej kadrze.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605
www:

Całkowita powierzchnia:

12300 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

5500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: