PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#362

Ursus Logistic Center

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 11000 m2
  • Nazwa firmy: Orpol Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 11000 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 1080 m2

Ursus Logistic Center to nowoczesna hala magazynowa w Warszawie posiadająca powierzchnie magazynowo-biurowe do wynajęcia. Hale zlokalizowane są w warszawskiej dzielnicy Ursus. Magazyn znajduje się w bliskim sąsiedztwie z drogą szybkiego ruchu S8 oraz niecałe 5 km od autostrady A2, która łączy Warszawę z Poznaniem i biegnie dalej na zachód. Powierzchnie są przystosowane do magazynowania oraz do lekkiej produkcji.

Hala magazynowa blisko węzła łączącego autostradę A2 z trasami S2 i S8

Ursus Logistic Center to hala magazynowa w Warszawie oferująca powierzchnię magazynowo-biurową do wynajęcia. Magazyn zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Ursus. Ta dogodna lokalizacja ułatwia nawiązywanie bliskich relacji biznesowych z licznymi podmiotami zlokalizowanymi w stolicy i okolicach.

Hala magazynowa znajduje się w bliskim sąsiedztwie z drogą szybkiego ruchu S8 oraz niecałe 5 km od autostrady A2, która łączy Warszawę z Poznaniem i biegnie dalej na zachód. Sąsiedztwo Alei Jerozolimskich oraz znajdujących się tam licznych przystanków komunikacji miejskiej gwarantuje dogodny dojazd zatrudnionej w magazynie kadrze pracowniczej.

10 000 mkw. powierzchni hali magazynowej

Oferowana w ramach Ursus Logistic Center, hala magazynowa w Warszawie to ponad 10 000 mkw. Obiekt został wybudowany według najwyższych standardów obowiązujących w branży przemysłowej. Siatka słupów posiada wymiary 30 m x 12 m, wysokość hali magazynowej wynosi ponad 10 m a głębokość – 90 m.

Hala oprócz oferowanej powierzchni magazynowo-biurowej umożliwia zaadoptowanie wynajmowanej przestrzeni do prowadzenia lekkiej produkcji. Na terenie parku magazynowego znajdują się rozległe place manewrowe oraz liczne miejsca parkingowe, z których mogą korzystać najemcy magazynów jak również ich pracownicy.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605
www:

Całkowita powierzchnia:

11000 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

2200 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: