PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#361

MK Logistic Kraków

  • Miejscowość: Kraków
  • Pow. planowana : 23400 m2
  • Nazwa firmy: MK Logistic Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 23400 m2
  • Województwo: małopolskie
  • Minimalny moduł: 865 m2

Wynajem magazynów w Krakowie to doskonała inwestycja szczególnie dla firm z branży logistycznej. Magazyn MK Logistic znajduje się w Krakowie na obszarze dzielnicy Rybitwy. Od centrum miasta dzieli go zaledwie 10 km. Magazyn znajduje się też w bliskim sąsiedztwie z „Bieżanowskim” węzłem autostradowym, gdzie autostrada A4 krzyżuje się od północy z drogą S-7, będącą wschodnią częścią obwodnicy Krakowa. Magazyn zlokalizowany jest w odległości 25 km od głównego międzynarodowego portu lotniczego Kraków – Balice.

Magazyn w Krakowie w odległości ok. 5 km od autostrady A4

Wynajem magazynów w Krakowie oddalonych od centrum miasta zaledwie o 10 km, daje najemcą dostęp do licznych środków transportu miejskiego jak również do kluczowych arterii komunikacyjnych w regionie. Magazyn znajduje się w bliskim sąsiedztwie „Bieżanowskiego” węzła autostradowego, gdzie autostrada A4 krzyżuje się od północy z drogą S-7, będącą wschodnią częścią obwodnicy Krakowa.

Magazyn zlokalizowany jest ponadto w odległości 25 km od głównego międzynarodowego portu lotniczego Kraków-Balice. W odległości 100 m od obiektu znajdują się dwa przy stanki autobusowe ułatwiające komunikację centrum logistycznego z miastem i usprawniające dojazd pracownikom.

Wynajem magazynów Kraków: nowoczesna powierzchnia magazynowa

Deweloper oferuje wynajem magazynów w Krakowie o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 23.000 m2. Budynek magazynu posiada wysokość wynoszącą 10 m a głębokość – 144 m. Magazyn w Krakowie wyposażony jest w klapy dymowe, hydranty przeciwpożarowe (zewnętrzne i wewnętrzne), rampy rozładunkowe oraz wzmocnioną posadzkę o nośności 10 t/mkw.

Hala MK Logistic to nowoczesny park magazynowy dysponujący wolnymi sektorami magazynowymi i biurowymi.

Hale typu "crossdock": wynajem magazynów w Krakowie

Wynajem magazynów w Krakowie cieszy się takim powodzeniem m.in. dzięki temu, że hale zostały wybudowane w konwencji „crossdock” (doki przeładunkowe położone po obu stronach hali, równolegle do siebie). Dzięki takiemu rozwiązaniu można niezwłocznie dokonać przeładunku towarów, bez potrzeby pośredniego składowania towaru w magazynie.

Wynajem magazynów klasy A w Krakowie

Część przeznaczona pod funkcje biurowe posiada kompletny system ogrzewania i wentylacji, system telekomunikacyjny oraz klimatyzację. Na obszarze magazynu znajdują się też liczne miejsca parkingowe oraz duży plac manewrowy. Teren centrum logistycznego jest całkowicie ogrodzony i podlega 24-godzinnej ochronie, co gwarantuje najemcom wysoki standard bezpieczeństwa.

Magazyn idealnie nadaje się do spełniania funkcji nowoczesnego centrum dystrybucyjnego. Można również dostosować go do potrzeb przedsiębiorstwa produkcyjnego (przemysł lekki). Dostępne powierzchnie spełniają międzynarodowe standardy w zakresie wyposażenia (media, wentylacja, ogrzewanie) jak i oświetlenia o właściwym natężeniu.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605
www:

Całkowita powierzchnia:

23400 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

19500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: