PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#359

Centrum Logistyczne Vetterów

  • Miejscowość: Lublin
  • Pow. planowana : 6800 m2
  • Nazwa firmy: Max-Bud
  • Pow. istniejaca : 0 m2
  • Województwo: lubelskie
  • Minimalny moduł: 2100 m2

Centrum Logistyczne Vetterów jest zlokalizowane w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (podstrefa Lublin), na terenie Lublina. Jest to wolnostojący obiekt, którego powierzchnia będzie docelowo wynosić 6 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A. Ta inwestycja jest położona niedaleko trasy ekspresowej S12, która jest też częścią obwodnicy Lublina. Centrum Logistyczne Vetterów spełni wymagania nie tylko klientów z branży logistycznej ponieważ może być zaadaptowane pod lekką produkcję. Dużym atutem tego miejsca są ulgi podatkowe związane z inwestycją na terenie Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz niskie koszty pracy. Warto również dodać, że ta inwestycja posiada dostęp do komunikacji publicznej co jest udogodnieniem dla przyszłych pracowników.

Magazyny do wynajęcia w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Centrum Logistyczne Vetterów to inwestycja, która składa się z magazynów do wynajęcia, które zlokalizowane są w Mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Wynajęcie magazynu w takim miejscu wiąże się nie tylko ze stosunkowo niskimi kosztami pracy oraz atrakcyjnymi czynszami ponieważ głównym atutem są ulgi podatkowe, o które najemca może się ubiegać. Centrum Logistyczne Vetterów zlokalizowane jest w Lublinie, a konkretniej na terenie miasta. Jest to wolnostojący obiekt, którego docelowa powierzchnia będzie wynosić 6 500 mkw. Niedaleko przebiega trasa szybkiego ruchu S12, która jest jednocześnie częścią obwodnicy Lublina. Warto też dodać, że inwestycja posiada udogodnienie w postaci dostępu do komunikacji publicznej.

Centrum logistyczne w Lublinie wykończone w najwyższym standardzie

Centrum Logistyczne Vetterów w Lublinie to inwestycja, która będzie wykończona najwyższej jakości, w standardzie klasy A. Wysokość hali będzie wynosić 12 m, a nośność posadzki 5 t/mkw. co umożliwia wysokie składowanie. Powierzchnia hali magazynowej do wynajęcia w Lublinie będzie wynosić 6 500 mkw. i będzie możliwość zaadaptowania tej powierzchni zarówno pod potrzeby klientów z branży logistycznej jak i z branży produkcyjnej.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Aktualnie dostępna powierzchnia:

6800 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

6800.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: