PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#355

Business Park Cracovia

  • Miejscowość: Myślenice
  • Pow. planowana : 3100 m2
  • Nazwa firmy: Kart Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 3100 m2
  • Województwo: małopolskie
  • Minimalny moduł: 500 m2

Business Park Cracovia to wysokiej klasy magazyny w pobliżu Krakowa o powierzchni blisko 4 500 mkw. To także przygotowany do inwestycji typu „greenfield” teren dla przedsiębiorców nie tylko z terenów Małopolski. Lokalizacja to jeden z największych atutów magazynów w tym regionie. Obiekt znajduje się zaledwie 3 km od Myślenic, 18 km od Krakowa, obok drogi krajowej nr 7 tzw. Zakopianki.

Magazyny Kraków: strategiczna lokalizacja przy drodze krajowej nr 7

Business Park Cracovia, to wysokiej klasy magazyny w pobliżu Krakowa, o powierzchni wynoszącej blisko 4 000 mkw. Dodatkowo, deweloper oferuje możliwość inwestycji typu „greenfield”. Powierzchnia oferowanych gruntów wynosi ponad 1,72 ha.

Magazyny pod Krakowem są dobrze usytuowane względem dużych miast w regionie – od Myślenic dzieli je zaledwie 3 km zaś od Krakowa – 18 km. Obiekt jest położony w bliskim sąsiedztwie z drogą krajową nr 7.

Około 3 000 mkw. powierzchni w magazynach pod Krakowem (Myślenice)

Magazyny w Krakowie wchodzące w skład Business Park Cracovia liczą ok. 4 000 mkw., zaś łączna powierzchnia magazynowo-biurowa usytuowana na dwóch kondygnacjach wynosi 4 500 mkw.

Oferowane magazyny pod Krakowem przeznaczone są zarówno pod wynajem, jak i na sprzedaż. Zaprojektowane zostały w szczególności z myślą o sektorze mniejszych przedsiębiorstw, przywiązujących wagę do nowoczesnych rozwiązań.

Aranżacja magazynów w regionie Krakowa zgodnie z potrzebami najemców

Magazyny pod Krakowem są dobrze przygotowane do prowadzenia lekkiej działalności produkcyjnej i na potrzeby magazynowe oraz biurowe. Posiada powierzchnie socjalne oraz powierzchnie pomocnicze, tzw. pomieszczenia techniczne. Możliwość elastycznego kształtowania modułów magazynowych pozwala na własne kreowanie przestrzeni przez potencjalnych najemców, co daje pełną możliwość dostosowania powierzchni do oczekiwań klienta.

Poza wysokim standardem wykończenia, obiekt magazynowy zapewnia rozbudowaną infrastrukturę drogową. Budynek spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz obowiązujące standardy. Zamontowane tryskacze oraz klapy dymowe zapewniają skuteczną ochronę przeciwpożarową.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

3100 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

3100 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: