PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#345

Krakowska Distribution Park

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 10700 m2
  • Nazwa firmy: First Property Poland Sp z. o. o.
  • Pow. istniejaca : 10700 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 1290 m2

Krakowska Distribution Park, to nowoczesny budynek magazynowo-biurowy oferujący moduły przystosowane do potrzeb i oczekiwań głównie mniejszych najemców. Zlokalizowany jest w Warszawie, w dzielnicy Włochy, około 5 km na południowy – zachód od centrum Warszawy i 1 km od Alei Krakowskiej. Usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła Opacz, umożliwiającego dogodny wyjazd w kierunku Poznania (autostrada A2), Krakowa (droga ekspresowa S7) i Katowic (droga ekspresowa S8).

Magazyny do wynajęcia w Warszawie jedynie 5 km od centrum miasta

Krakowska Distribution Park to nowoczesne centrum logistyczne, które w swojej ofercie posiada zarówno powierzchnie biurowe, jak i magazynowe. Magazyn położony jest w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy ulicy Szyszkowej. Obiekt znajduje się w odległości około 5 km od centrum stolicy, w kierunku południowo-zachodnim.

Park magazynowy zlokalizowany w pobliżu autostrady A2 oraz tras S7 i S8

Magazyn w Warszawie leży w pobliżu dużej arterii komunikacyjnej ‒ od Alei Krakowskiej dzieli go jedynie 1 km. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo planowanego węzła Opacz, który umożliwia wyjazd w kierunku: Poznania autostradą A2, Krakowa drogą ekspresową S7 oraz Wrocławia drogą ekspresową S8. Lokalizacja ta zdecydowanie usprawnia więc procesy dystrybucyjne i sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych zarówno na terenie kraju, jak i granicą.

Atrakcyjna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Warszawie

Hala magazynowa charakteryzuje się powierzchnią całkowitą przekraczającą 10 600 mkw. Oferuje moduły przystosowane przede wszystkim do potrzeb małych firm. Rozstaw słupów na hali wynosi 12.00 m x 21.50 m. Wysokość netto i głębokość obiektu kształtują się odpowiednio na poziomie 10 m i 72 m. Posadzka w magazynie może wytrzymać obciążenia sięgające do 6 t/mkw.

W wyposażeniu centrum logistycznego znajdują się klapy dymowe, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy, ponieważ odprowadzają z wnętrza nie tylko dym, ale także szkodliwe dla zdrowia substancje.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

10700 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

2200 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: