PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#344

Eurologis Wrocław

  • Miejscowość: Wrocław
  • Pow. planowana : 15300 m2
  • Nazwa firmy: Eurologis Sp. z o.o. Sp. K.
  • Pow. istniejaca : 15300 m2
  • Województwo: dolnośląskie
  • Minimalny moduł: 2700 m2

Centrum logistyczne Eurologis mieści się w północnej części Wrocławia, ok. 16 km od centrum miasta. Opisywana powierzchnia magazynowa do wynajęcia znajduje się niecałe 10 km od trasy S8 (Wrocław-Warszawa). W odległości 1,5 km od kompleksu przebiega tzw. łącznik Długołęka, który stanowi połączenie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (A8) z drogą krajową 8.

Magazyny we Wrocławiu w odległości zaledwie 10 km od trasy S8/A8

Centrum logistyczne Eurologis mieści się w północnej części Wrocławia, w odległości ok. 16 km od centrum miasta. Magazyn do wynajęcia znajduje się niecałe 10 km od trasy S8 (Wrocław-Warszawa). W oddaleniu 1,5 km od obiektu przebiega tzw. łącznik „Długołęka”, który stanowi połączenie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (A8) z DK 8.

Magazyn do wynajęcia z dostępem do bocznicy kolejowej we Wrocławiu

Północna część działki graniczy z działającą bocznicą kolejową, która może stanowić dla przedsiębiorców − alternatywny środek transportu towarów. Niewielka odległość dzieląca centrum logistyczne od autostrady A4 (Berlin-Wrocław-Kraków-wschodnia granica) wynoszącą − 30 km, gwarantuje dogodne skomunikowanie zarówno z najważniejszymi regionami w Polsce jak i z rynkami zagranicznymi.

Hale magazynowe we Wrocławiu dostosowane do potrzeb najemców

Eurologis to magazyn we Wrocławiu klasy A, który gwarantuje najemcom możliwość indywidualnej adaptacji powierzchni magazynowych i biurowych − do charakteru prowadzonej działalności. Dodatkową zaletą centrum logistycznego Eurologis są elastyczne warunki najmu.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

15300 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

4000 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: