PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#340

Devpol Dąbrowa Górnicza

  • Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
  • Pow. planowana : 3500 m2
  • Nazwa firmy: Devpol Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 0 m2
  • Województwo: śląskie
  • Minimalny moduł: 1000 m2

DEVPOL, znany także jako DGPII, jest projektem dzięki któremu w okolicach Dąbrowy Górniczej dostępne są najnowocześniejsze powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne. Oferta wynajmu magazynów na Śląsku w ramach centrum logistycznego DEVPOL jest szczególnie atrakcyjna m.in. dzięki położeniu w obrębie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wynajem magazynów Śląsk: w obrębie Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Wynajem magazynów na Śląsku to okazja zaistnienia na jednym z największych rynków magazynowych w Polsce. Nowa powierzchnia magazynowa do wynajęcia w ramach projektu DEVPOL, zlokalizowana jest w regionie Górnego Śląska, w Dąbrowie Górniczej. Wynajem magazynów na Śląsku, zlokalizowanych dokładnie w Dąbrowie Górniczej to możliwość korzystania z udogodnień oferowanych w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dzięki temu usytuowaniu, najemcy wynajmowanych magazynów na Śląsku mogą liczyć na zwolnienie z podatku dochodowego, podatku od nieruchomości oraz skorzystać z innych ulg.

Magazyny DEVPOL dzieli od trasy S1 zaledwie 1,2 km, a od autostrady A4 niecałe 20 km. Dużym plusem z punktu widzenia pracowników parku magazynowo-produkcyjnego DEVPOL jest fakt, że magazyn posiada dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej, co umożliwia szybki i tani dojazd do pracy.

Atrakcyjna oferta DEVPOL na wynajem magazynów na Śląsku

Wynajem magazynów na Śląsku w ramach parku DEVPOL jest szczególnie atrakcyjny dzięki wysokiemu standardowi wykonania. Magazyn DEVPOL w Dąbrowie Górniczej posiada rozstaw osi słupów konstrukcyjnych 12 m x 12 m. Jego wysokość użytkowa (tzw. „clear height”) wynosi 8 m netto a dopuszczalne obciążenie posadzki równe jest 5 t/mkw. Hale magazynowe przystosowane są do prowadzenia na ich obszarze lekkiej produkcji (przemysł włókienniczy, odzieżowy, spożywczy, skórzany, szklany itp.). Powierzchnia magazynowa w Dąbrowie Górniczej to idealne miejsce dla firm zarówno z Polski, jak i z zagranicy, które planują przeładowywanie towaru i jego składowanie.

Wynajem magazynów na Śląsku wyposażonych w najnowsze systemy zabezpieczeń

DEVPOL oferuje wynajem magazynów na Śląsku dedykowanych dla najemców poszukujących nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej wyposażonej w system zabezpieczeń przeciwpożarowych, takich jak klapy dymowe służące do oddymiania powierzchni czy tryskacze niezbędne podczas ewentualnego gaszenia pożaru. Ponadto hala magazynowa posiada system monitoringu wizyjnego (CCTV).

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Aktualnie dostępna powierzchnia:

3500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

3500.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: