PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#337

Manhattan Business & Distribution Centre

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 29400 m2
  • Nazwa firmy: CBRE Global Investors
  • Pow. istniejaca : 29400 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 826 m2

Manhattan Business & Distribution Centre to wewnątrzmiejski park biurowo-magazynowy oferujący powierzchnie dostosowane do potrzeb najemców szukających zarówno reprezentacyjnej powierzchni biurowej, jak również większych lub mniejszych modułów magazynowych. Zlokalizowany jest w okolicy Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, przy Trasie Katowickiej, zaledwie 9 km od centrum Warszawy, blisko głównych tras wylotowych i planowanej południowej obwodnicy stolicy.

Wewnątrzmiejskie centrum logistyczne w Warszawie

Centrum logistyczne Manhattan Business & Distribution Centre mieści się na terenie Warszawy – w dzielnicy Włochy, przy ulicy Muszkieterów. Magazyny znajdują się w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz przy Trasie Katowickiej.

W pobliżu obiektu biegnie Aleja Krakowska – najważniejsza droga wylotowa prowadząca z Warszawy w kierunku Krakowa, Katowic i Wrocławia. Obiekt jest oddalony od centrum miasta zaledwie o 9 km. Dużą zaletą Manhattan Business & Distribution Centre jest również bliskie sąsiedztwo południowej obwodnicy stolicy.

Hale magazynowe w Warszawie dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów

Hale magazynowe oprócz oczywistej funkcji składowania towarów, mogą posłużyć za reprezentatywną powierzchnię biurową. Omawiana powierzchnia do wynajęcia została tak skonstruowana, by dać przyszłemu właścicielowi jak najwięcej możliwości dopasowania jej pod indywidualne potrzeby każdego najemcy.

Magazyny w Warszawie wyposażone w niezbędne zabezpieczenia przeciwpożarowe

W skład centrum logistycznego wchodzą łącznie 4 duże magazyny: Budynek A (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o obciążeniu 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 2 304 mkw., głębokości 24 m, i wysokości 5.60 m.

Budynek B (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe i posadzkę o nośności 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 4 032 mkw., głębokości 54 m i wysokości 5.60 m.

Budynek C (wyposażony w klapy dymowe i posadzkę o nośności 3 t/mkw.) o łącznej powierzchni 10 368 mkw., głębokości 54 m i wysokości 5.60 m.

Budynek D (wyposażony w tryskacze, klapy dymowe, nadzór kamer i posadzkę o nośności 5 t/mkw.) o łącznej powierzchni 12 600 mkw., głębokości 60 m i wysokości 8.50 m.

Magazyny z dostępną powierzchnią biurową w Warszawie

Pomieszczenia biurowe posiadają podwieszane sufity, uchylne okna, oraz czujki dymu, co znacznie podnosi komfort pracy. Budynki te są również wyposażone w klimatyzację i kompleksowe okablowanie: komputerowe, elektryczne i telefoniczne. Warto także dodać, że centrum dysponuje 170 naziemnymi miejscami parkingowymi.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

29400 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

7400 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: