PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#335

Ideal Distribution Center

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 13200 m2
  • Nazwa firmy: CBRE Global Investors
  • Pow. istniejaca : 13200 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 573 m2

Ideal Idea Park II to druga faza nowoczesnego parku biznesu dedykowanego przede wszystkim dla mniejszych najemców, szukających modułów magazynowych połączonych z wysokiej klasy, reprezentacyjną powierzchnią biurową. Park magazynowy usytuowany jest przy ulicy Działkowej, 9 km od centrum stolicy, w sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie i głównych tras wylotowych, w tym południowej obwodnicy Warszawy.

Warszawa- magazyn w pobliżu obwodnicy miasta

Ideal Idea Park II to nowoczesny park magazynowy, który stanowi drugą fazę budowy parku biznesowego zlokalizowanego w Warszawie. Magazyny mieszczą się w pobliżu Okęcia, przy ulicy Działkowej. Od centrum miasta dzieli je zaledwie 9 km więc stanowi doskonałą bazę do prowadzenia działalności gospodarczej.

Warszawski magazyn Ideal Idea Park II położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Magazyn znajduje się w pobliżu głównych tras wylotowych z Warszawy, w bliskiej odległości od południowej obwodnicy miasta. Dobra lokalizacja ułatwia stały napływ wykwalifikowanej siły roboczej, sprzyja utrzymywaniu kontaktów handlowych z największymi miastami Polski oraz umożliwia sprawną dystrybucję towarów poza granice kraju.

Park magazynowy w Warszawie o powierzchni magazynowej ponad 12 000 mkw.

Powierzchnia magazynowa w Warszawie obejmuje dwa istniejące magazyny, przy czym na każdy z nich przypada ok. 6 000 mkw powierzchni. Hale magazynowe charakteryzuje rozstaw słupów na hali wynoszący 21,80 m x 15,60 m i 10 m wysokości netto. Głębokość magazynów wynosi 43,6 m. zaś posadzka jest w stanie wytrzymać obciążenia dochodzące nawet do 7 t/mkw.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie o wysokim standardzie zabezpieczeń

Magazyn w Warszawie wyposażony został w klapy dymowe, które skutecznie zabezpieczają wnętrze budynku przed szkodliwymi substancjami i dymem, a tym samym gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Ideal Idea Park II będzie idealna dla klientów poszukujących modułów magazynowych połączonych z najlepszej klasy reprezentacyjną powierzchnią biurową.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

13200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

1300 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: