PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#334

Logistics Center Kraków II

  • Miejscowość: Kraków
  • Pow. planowana : 11200 m2
  • Nazwa firmy: BIK
  • Pow. istniejaca : 11200 m2
  • Województwo: małopolskie
  • Minimalny moduł: 1000 m2

Logistics Center Kraków II to nowoczesny obiekt magazynowy, który został wybudowany przez polską firmę deweloperską - Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. To niewielkie centrum logistyczne znajduje się w przemysłowej dzielnicy Krakowa, na Rybitwach. Przebiegająca w pobliżu wschodnia obwodnica Krakowa umożliwia wygodną komunikację. W budynku istnieje możliwość wydzielenia niewielkich modułów.

Centrum logistyczne w Krakowie wybudowane przez BIK

Właścicielem Logistics Center Kraków II jest polski deweloper BIK. Hala magazynowa złożona jest z niewielkich modułów, wybudowanych zgodnie z najnowocześniejszymi standardami.

Logistics Center Kraków II obok autostrady A4

Magazyn zlokalizowany został na Rybitwach, czyli w przemysłowej dzielnicy Krakowa. Centrum logistyczne ma dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych – w bliskiej odległości przebiega wschodnia obwodnica Krakowa oraz autostrada A4. Magazyn oferuje dogodne połączenia ze wszystkimi rejonami kraju, dzięki czemu najemcy mogą prowadzić sprawne działania logistyczne na terytorium Polski.

Centrum logistyczne w Krakowie przystosowane do lekkiej produkcji

Centrum logistyczne w Krakowie dysponuje powierzchnią całkowitą sięgającą prawie 10 000 mkw. Siatka słupów posiada wymiary 23 m x 12 m. Wysokość netto obiektu to 10 m, a jego głębokość - 69 m. Posadzka została zaprojektowana tak, by wytrzymać obciążenie sięgające nawet 6 t/mkw.

Dzięki wyposażeniu magazynu w klapy dymowe, budynek zapewnia odprowadzanie na zewnątrz dymu oraz toksycznych substancji, co gwarantuje komfort pracy i bezpieczeństwo. Centrum logistyczne w Krakowie umożliwia także dostosowanie powierzchni do prowadzenia lekkiej produkcji.

Polska firma deweloperska BIK

BIK „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Firma specjalizuje się w budowaniu oraz wynajmie powierzchni logistycznych, które powstały z uwzględnieniem nowoczesnych standardów budownictwa magazynowego. BIK stale zbiera i analizuje dostępne informacje o europejskich rynkach nieruchomości komercyjnych, by pozostać na bieżąco z nowymi tendencjami na rynku. Spółka prowadzi inwestycje na południu i północy kraju, a swoje obiekty posiada już w czterech miastach Polski.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

11200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

4600 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: