PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#333

Logistics Center Kraków I

  • Miejscowość: Kraków
  • Pow. planowana : 7900 m2
  • Nazwa firmy: BIK
  • Pow. istniejaca : 7900 m2
  • Województwo: małopolskie
  • Minimalny moduł: 792 m2

Logistics Center Kraków I to jeden z pierwszych centrów logistycznych w Krakowie wybudowanych z przeznaczeniem na wynajem. Magazyn położony jest w przemysłowej dzielnicy Krakowa - Rybitwy. Doskonałe położenie i rozwinięta sieć komunikacyjna łącząca centrum logistyczne z innymi miastami (m.in. w niedalekiej odległości biegnie autostrada A4) decyduje o sprawnej logistyce. Lokalizacja zapewnia też doskonałą łączność z największymi przedsiębiorstwami na rynku regionalnym i krajowym.

Centrum logistyczne zlokalizowane w przemysłowej dzielnicy Krakowa

Logistics Center Kraków I to centrum logistyczne, zlokalizowane w obrębie miasta Krakowa. Magazyn jest jedną z pierwszych inwestycji przeznaczonych na wynajem w tym regionie. Ulokowano je w przemysłowej dzielnicy Krakowa – Rybitwy.

Doskonałe położenie i rozwinięta sieć komunikacyjna łącząca magazyn z innymi miastami, w tym biegnąca w niedalekiej odległości autostrada A4, zapewnia sprawną logistykę i łączność z największymi przedsiębiorstwami na rynku regionalnym i krajowym.

Blisko 8 000 mkw. atrakcyjnej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Krakowie

Nowoczesny magazyn dysponuje całkowitą powierzchnią wynoszącą blisko 8 000 mkw. Rozstaw słupów na hali wynosi 33 m x 12 m. Magazyn w Krakowie posiada głębokość 66 m, zaś wysokość netto – 6.50 m. Posadzka jest w stanie wytrzymać obciążenia sięgające 6 t/mkw.

Centrum logistyczne w Krakowie wyposażone jest w klapy dymowe, co zapewnia doskonałe odprowadzanie dymu i szkodliwych substancji z wnętrza obiektu. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do prowadzenia lekkiej produkcji, i dzięki temu prowadzenia działalności na szeroką skalę.

Centrum logistyczne w Krakowie należące do dewelopera BIK

BIK „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. to deweloper działający na rynku już od 1996 r. Spółka specjalizuje się w budowaniu oraz wynajmie powierzchni logistycznych. Deweloper posiada obecnie inwestycje na południu i północy kraju – między innymi w Krakowie, Ożarowie Mazowieckim, Pruszczu Gdańskim i Sosnowcu. Obiekty przeznaczone na wynajem spełniają światowe standardy w budownictwie magazynowym.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

7900 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

0 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: