PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#332

Silesian Logistic Centre

  • Miejscowość: Sosnowiec
  • Pow. planowana : 63000 m2
  • Nazwa firmy: BIK
  • Pow. istniejaca : 34800 m2
  • Województwo: śląskie
  • Minimalny moduł: 1584 m2

Centrum logistyczne koło Katowic, Silesian Logistics Centre znajduje się w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacyjnych Górnego Śląska. Centrum oferuje do wynajęcia małej i średniej wielkości powierzchnie magazynowe. Istnieje możliwość zaadaptowania części magazynów na potrzeby prowadzenia lekkiej produkcji. Oferowane w ramach centrum logistycznego w Katowicach, powierzchnie biurowe wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta i zgodnie z zatwierdzonym przez niego projektem.

Centrum logistyczne Katowice: dogodny dojazd do centrum miasta

Centrum logistyczne koło Katowic znajdują się w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych w regionie. Niecałe 1,5 km od magazynów znajduje się trasa S1, a w odległości 4,5 km zlokalizowana jest autostrada A4 (Wrocław-Katowice-Kraków). Silesian Logistics Centre to centrum logistyczne zlokalizowane w niewielkiej odległości od centrum Katowic (17 km), w Sosnowcu. Magazyn posiada dogodne połączenie z katowickim portem lotniczym. Stanowi także atrakcyjne miejsce pracy dla osób na co dzień mieszkających w Katowicach.

Centrum logistyczne w regionie Katowic z możliwością rozbudowy

Dwa magazyny wchodzące w skład centrum logistycznego w regionie Katowic o łącznej powierzchni magazynowej blisko 35 000 mkw. charakteryzują się wysokością 10 m netto oraz posiadają posadzkę mogącą wytrzymać obciążenie rzędu 5 t/mkw. Zostały również wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci klap dymowych oraz systemu tryskaczy.

Deweloper planuje rozbudować centrum logistyczne koło Katowic o kolejne dwa magazyny o powierzchni całkowitej 27.900 mkw.

Polski deweloper BIK – na rynku magazynowym od 1996 roku

BIK, czyli Biuro Inwestycji Kapitałowych to jedna z wiodących firm deweloperskich w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1996 roku, a jej siedziba mieści się w Krakowie. Swoją działalność koncentruje na Polsce północnej oraz południowej. Obecnie wynajmuje 62 000 mkw. nowoczesnej i funkcjonalnej powierzchni.

W ofercie dewelopera można znaleźć nie tylko centra logistyczne przeznaczone na wynajem, ale również na sprzedaż. Firma zajmuje się także zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, zarówno na etapie ich budowy, jak również po ich wykończeniu. W zależności od preferencji klientów, BIK oferuje także możliwość zakupu wskazanych gruntów i wybudowania na nich budynków zgodnych ze wyznaczonymi kryteriami.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

34800 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

15500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

28200.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: