PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#331

Wrocław Business Park

  • Miejscowość: Wrocław
  • Pow. planowana : 9200 m2
  • Nazwa firmy: Aviva Investors
  • Pow. istniejaca : 9200 m2
  • Województwo: dolnośląskie
  • Minimalny moduł: 600 m2

Wrocław Business Park to inwestycja z małymi modułami magazynowymi do wynajęcia, zlokalizowana przy ulicy Bierutowskiej w północno-wschodniej części Wrocławia (Psie Pole). Obiekt składa się z 2 budynków magazynowych (dostępne zarówno bramy wjazdowe z poziomu ziemi, jak również doki załadunkowe). Park zlokalizowany jest w pobliżu drogi krajowej numer 8 (wyjazd na Warszawę) i trasy S8. Park magazynowy oferuje również powierzchnie produkcyjne.

Wrocławskie centrum logistyczne w pobliżu trasy S8

Wrocław Business Park to centrum logistyczne znajdujące we Wrocławiu przy ulicy Bierutowskiej (dzielnica Psie Pole) − na północnym wschodzie miasta. Położenie hal magazynowych w okolicy drogi krajowej numer 8, a także planowanej drogi ekspresowej S8, zapewnia bardzo dogodne połączenie ze stolicą kraju. Dodatkowym atutem tego obiektu jest bliskość prężnie rozwijającego się Międzynarodowego Portu Lotniczego. Dzięki dogodnej lokalizacji w samym mieście, zapewniony jest dostęp do środków komunikacji miejskiej. Wszystkie te czynniki sprzyjają rozwojowi relacji handlowych zarówno o charakterze lokalnym, jak i globalnym.

Magazyny we Wrocławiu oferujące ponad 9 000 mkw. powierzchni magazynowej

Wrocław Business Park oferuje wynajem powierzchni magazynowej w stolicy Dolnego Śląska, w skład której wchodzą dwa magazyny o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 9 000 mkw. Te kompleksowo wyposażone magazyny, posiadają zarówno bramy wjazdowe, jak i doki przeładunkowe. Hale magazynowe dostosowane są ponadto do prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na lekkiej produkcji.

Magazyny we Wrocławiu spełniają niezbędne standardy w zakresie ochrony przeciwpożarowej, dzięki zamontowanym klapom dymowym. Dodatkowe bezpieczeństwo centrum logistycznego zapewnia system monitoringu wizyjnego (CCTV).

Hale magazynowe typu „crossdock” we Wrocławiu

Pierwszy magazyn posiada głębokość 96 m i wysokość 8 m, a jego powierzchnia to 4 800 mkw. Drugi z magazynów jest minimalnie mniejszy i oferuje najemcom pomieszczenia o łącznej powierzchni wynoszącej 4 500 mkw. Centrum logistyczne posiada również liczne miejsca parkingowe przeznaczone dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Dużą zaletę obiektu stanowi możliwość realizacji operacji w oparciu o system „crossdock”, umożliwiający bezpośrednie przeładowywanie dostarczonego towaru i wysyłanie go dalej, bez uprzedniego składowania.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

9200 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

0 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: