PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#329

Wrocław Bielany Business Park

  • Miejscowość: Bielany Wrocławskie
  • Pow. planowana : 28300 m2
  • Nazwa firmy: Amesbury Wrocław South Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 0 m2
  • Województwo: dolnośląskie
  • Minimalny moduł: m2

Wrocław Bielany Business Park to centrum logistyczne znajdujące się w podwrocławskiej miejscowości Biskupice Podgórne. Wielkim atutem wynikającym z położenia magazynów koło Wrocławia, jest obecność w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Prowadzenie działalności gospodarczej w takiej strefie pozwala najemcom uzyskać pomoc publiczną i różne dotacje z przeznaczeniem na rozwój przedsiębiorstwa.

Magazyny we Wrocławiu zlokalizowane w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Wrocław Bielany Business Park to centrum logistyczne znajdujące się w podwrocławskiej miejscowości Biskupice Podgórne. Jednym z większym atutów tego obiektu jest położenie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co pozwala tamtejszym przedsiębiorstwom uzyskać pomoc publiczną, w tym ulgi podatkowe lub dotacje z przeznaczeniem na rozwój. Powierzchnia magazynowa we Wrocławiu stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Magazyny do wynajęcia Wrocław w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4

Położenie w strefie ekonomicznej to nie jedyna zaleta lokalizacyjna magazynu Wrocław Bielany Business Park. Bliskość Autostrady A4 zapewnia dobry dostęp do rynków zbytu. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej w pobliżu magazynu ułatwia pracownikom dojazd do miejsca pracy.

Hale magazynowe we Wrocławiu o powierzchni całkowitej 26 000 mkw.

Centrum logistyczne Wrocław Bielany Business Park to ponad 26 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. W każdym z dwóch magazynów, wchodzących w skład parku, znajdują się również powierzchnie biurowe. Budynek przeznaczony do wynajęcia wyposażony jest w monitoring zapewniający ochronę przez 24 godziny na dobę.

Magazyny będą posiadać 50 m głębokości, nowoczesny system tryskaczy, a także oświetlenie 200 Lux. Warto również podkreślić, że grunty, na których położony jest park logistyczny, posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia na budowę, dzięki czemu kolejne moduły mogą powstać w bardzo szybkim − nie przekraczającym 6 miesięcy czasie. Hale magazynowe mogą być przystosowywane do indywidualnych potrzeb najemców.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605
www:

Aktualnie dostępna powierzchnia:

28300 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

28300.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: