PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#328

Diamond Business Park Raszyn

  • Miejscowość: Raszyn
  • Pow. planowana : 14700 m2
  • Nazwa firmy: Diamond Business Park
  • Pow. istniejaca : 14700 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: 576 m2

Powierzchnia magazynowo-przemysłowa w sąsiedztwie CH Janki

Diamond Business Park Raszyn to park magazynowy-przemysłowy położony w południowo-zachodniej części Warszawy, przy Alei Krakowskiej (droga nr 7), w pobliżu Centrum Handlowego Janki; bezpośrednio przy zjeździe z budowanej trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica, łączącej Trasę Krakowską (nr 7) z Trasą Katowicką (nr 8) z trasą A2. Park znajduje się 12 km od centrum Warszawy, zaś od lotniska Okęcie dzieli go dystans jedynie 5 km. Strategiczne położenie stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i Polsce.

Obiekt dopasowany do wymogów najemcy

Oferta najmu powierzchni w Diamond Business Park Raszyn kierowana jest zarówno do większych jak i mniejszych najemców. Minimalny moduł do wynajęcia ma 576 m². Obiekt ma głębokość 48 m. Posiada obszerne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz rampy najazdowe umożliwiające dostęp do wnętrza magazynu samochodom dostawczym. Konstrukcja hali umożliwiająca wykorzystanie różnych systemów składowania i indywidualne rozplanowanie linii produkcyjnej. Posadzka została wzmocniona (nośność 6T/m²) oraz wykończona warstwą niepylącą. Nowoczesne pomieszczenia biurowe i zaplecze socjalno-sanitarne zostały wykończone w wysokim standardzie. Biura zlokalizowane na parterze i/lub antresoli.

Pełna kontrola kosztów użytkowania

W obiekcie zamontowano nowoczesny, energooszczędny system oświetlenia. W dachu umieszczone zostały świetliki, które zapewniają dostęp naturalnego światła. Ogrzewanie gazowe pozwala na maksymalną kontrolę zużycia. Ponadto, magazyn został wyposażony w zaawansowany system telekomunikacyjny.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

14700 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

14700 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: