PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#326

Diamond Business Park Stryków

  • Miejscowość: Stryków
  • Pow. planowana : 38300 m2
  • Nazwa firmy: Diamond Business Park
  • Pow. istniejaca : 28700 m2
  • Województwo: łódzkie
  • Minimalny moduł: 1200 m2

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, leży w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2. Nowoczesny park zlokalizowany w centralnej części Polski stwarza doskonałe warunki do dystrybucji dóbr w Polsce oraz w Europie. Centrum logistyczne w Strykowie nie tylko oferuje powierzchnie magazynowe i przemysłowe, ale również możliwość wybudowania obiektu według potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie niedaleko autostrady A1 oraz A2

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków to powierzchnia magazynowa do wynajęcia, gwarantująca najwyższe standardy wykończenia i wyposażenia obiektu. Do głównych atutów tego centrum logistycznego, zaliczyć należy przede wszystkim niezwykle dogodną lokalizację. Centrum logistyczne mieszczą się w centralnej Polsce, dokładnie w miejscowości Stryków, około 15 km od Łodzi, nieopodal skrzyżowania autostrad A1 i A2 – węzła Stryków. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia dystrybucji w Polsce oraz Europie.

Transport publiczny zapewniający dogodne połączenie z centrum Łodzi, dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej, niskie koszty prowadzenia działalności gospodarczej w tej części kraju – to dodatkowe atuty centrum logistycznego.

Centrum logistyczne Stryków: z dostępną powierzchnią biurową

Centrum logistyczne w Strykowie to nie tylko nowoczesne pomieszczenia przemysłowe, lecz również dogodna przestrzeń socjalno-biurowa, która może być dostosowana do indywidualnych oczekiwań klientów. Wszystkie pomieszczenia spełniają najważniejsze międzynarodowe standardy, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie zostało wyposażone w media oraz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, jak również instalację chłodniczą, wentylacyjną oraz system ogrzewania, tryskacze i klapy dymowe. Magazyn jest przygotowany do prowadzenia lekkiej działalności produkcyjnej.

Blisko 160 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznym w Strykowie

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, składa się z dwóch magazynów już istniejących oraz jednego - planowanego. Większy budynek posiada 19 200 mkw. powierzchni magazynowej. Drugi magazyn, to zabudowa o powierzchni 9 600 mkw. Planowany, trzeci magazyn centrum logistycznego będzie dysponował 9 600 mkw. powierzchni do wynajęcia. Te trzy budynki to tylko pierwszy etap inwestycji. Projekt ma być rozbudowany fazami, a docelowa łączna powierzchnia parku wyniesie około 160 000 mkw.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

28700 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

13200 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

9600.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: