PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#325

Diamond Business Park Gliwice

  • Miejscowość: Gliwice
  • Pow. planowana : 45100 m2
  • Nazwa firmy: Diamond Business Park
  • Pow. istniejaca : 45100 m2
  • Województwo: śląskie
  • Minimalny moduł: m2

Diamond Business Park Gliwice to magazyny do wynajęcia w Gliwicach znajdujące się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Gliwice. Park oferuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne dla małych i średnich firm. Najemcy po spełnieniu wymaganych kryteriów mogą korzystać z ulg z tytułu obecności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Magazyny do wynajęcia w Gliwicach znajdują się bezpośrednio przy autostradzie A4 (Berlin-Wrocław-Kraków). Park posiada również łatwy dostęp do trasy E75 (Warszawa-Katowice).

Magazyny do wynajęcia Gliwice: atrakcyjna lokalizacja w pobliżu autostrady A4

Magazyny do wynajęcia w Gliwicach w ramach Diamond Business Park Gliwice mieszczą się przy ulicy Leonarda da Vinci 5. Zlokalizowane są w Specjalnej Strefie Ekonomicznej miasta Gliwice, dzięki czemu użytkownicy parku logistycznego mogą liczyć na ulgi, w tym zwolnienie podatkowe. Opisywane magazyny do wynajęcia w Gliwicach zlokalizowane są w odległości zaledwie 5 km od autostrady A4 (Kraków-Wrocław-Berlin) oraz 10 km od autostrady A1.

Magazyny do wynajęcia w Gliwicach o powierzchni 46 000 mkw.

W ramach magazynów do wynajęcia w Gliwicach, deweloper AIG/Lincoln oferuje powierzchnię magazynową, biurową oraz produkcyjną wynoszącą łącznie około 46 000 mkw.

Budynek 1-2-3 posiada ponad 30 000 mkw. powierzchni magazynowej a siatka słupów to 12 m x 28 m. Obciążenie posadzki równe jest 6 t/mkw. a wysokość netto magazynu (tzw. „clear height”) wynosi 10 m. Magazyny typu „crossdock” zapewniają sprawny przeładunek towarów bez potrzeby jego pośredniego składowania. Magazyn posiada system monitoringu wizyjnego (CCTV), który istotnie wpływa na poziom bezpieczeństwa na terenie obiektu.

Powierzchnia magazynowa budynku 4-5 wynosi blisko 16 000 mkw., a siatka słupów posiada parametry 12.5 m x 28 m. Wysokość netto hali to 10 m. Oba magazyny do wynajęcia w Gliwicach posiadają niezbędne systemy przeciwpożarowe w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo magazyny są przystosowane do prowadzenia na ich obszarze lekkiej produkcji.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

45100 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

3500 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

0.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: