PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#324

Diamond Business Park Ursus

  • Miejscowość: Warszawa
  • Pow. planowana : 44400 m2
  • Nazwa firmy: Diamond Business Park Ursus
  • Pow. istniejaca : 17500 m2
  • Województwo: mazowieckie
  • Minimalny moduł: m2

Diamond Business Park Ursus to nowoczesny park produkcyjny, który oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe i biurowe, wykończone w nowoczesnym standardzie klasy A. Innowacyjne rozwiązania projektowe pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz w zależności od potrzeb najemców, a także na przystosowanie powierzchni do prowadzenia działalności produkcyjnej. Inwestycja jest położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy oraz 8 km od międzynarodowego lotniska Chopina.

Hale produkcyjne zaledwie 8 km od centrum Warszawy

Diamond Business Park Ursus to hale produkcyjne, które zapewniają powierzchnie do wynajęcia, przystosowane do prowadzenia lekkiej produkcji. Park magazynowy usytuowany jest w bardzo dogodnej lokalizacji – jedynie 8 km od centrum Warszawy. Taka sama odległość dzieli go od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Bliskość głównych węzłów komunikacyjnych: trasy S2/A2 (6 km), drogi szybkiego ruchu S8 (6 km) oraz drogi DK 7 (7 km) gwarantuje doskonałe warunki do dystrybucji wszelkiego rodzaju materiałów, zarówno na terenie województwa, jak również całego kraju.

Innowacyjne magazyny w Warszawie z możliwością prowadzenia lekkiej produkcji

Każda hala produkcyjna została stworzona zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży magazynowej. Oddane do dyspozycji powierzchnie pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz, uwzględniającą różne opcje zagospodarowania powierzchni, w tym możliwość zastosowania różnorodnego wyposażenia czy podziału powierzchni. Deweloper oferuje także biura oraz pomieszczenia socjalne.

37 000 mkw. docelowej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Warszawie

Powierzchnia pozostająca w budowie to obecnie 11 232 mkw., z czego całość przeznaczona zostanie do dyspozycji najemców. W planach jest również wybudowanie hali produkcyjnej o powierzchni całkowitej wynoszącej 25 920 mkw. Magazyny będą wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe o najwyższym standardzie w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo hale magazynowe będą posiadały system monitoringu wizyjnego CCTV.

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia:

17500 m2

Aktualnie dostępna powierzchnia:

28700 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

26900.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: