PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#250

Panattoni Park Bielsko-Biała II

  • Miejscowość: Bielsko-Biała
  • Pow. planowana : 22460 m2
  • Nazwa firmy: Panattoni Europe Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 0 m2
  • Województwo: śląskie
  • Minimalny moduł: m2

Panattoni Park Bielsko-Biała II

Panattoni Park Bielsko-Biała II to już druga inwestycja Panattoni na terenie tego miasta. Na Górnym Śląsku Panattoni realizuje również inwestycje w Czeladzi, Gliwicach, Mysłowicach i Sosnowcu. Bielsko-Biała znajduje się w niewielkiej odległości od czeskiej Ostravy i słowackiej Żyliny oraz Aglomeracji Śląskiej i Krakowa, co stwarza idealne warunki dla dystrybucji i handlu na rynek środkowoeuropejski.

W związku z ogromnym zainteresowaniem najemców z regionu, firma Panattoni postanowiła rozszerzyć swoje portfolio w tym miejscu o kolejny projekt magazynowy o powierzchni ok. 22 500 m². Panattoni Park Bielsko Biała II spełnia wszelkie wymagania techniczne klientów z różnorodnych segmentów rynku i przeznaczony jest zarówno na magazynowanie jak i lekką produkcję.

Położenie Bielska-Białej na skrzyżowaniu międzynarodowych kanałów transportowych E75 oraz E462, a także dróg DK52 oraz S10 - wiodącej do granicy z Republiką Czeską oraz S69 - wiodącej do granicy z Republiką Słowacką, sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta.

Park położony jest bezpośrednio przy trasie E75 biegnącej na południowy zachód do Cieszyna, oraz na północ do Gdańska. Idealne położenie w pobliżu aglomeracji śląskiej oraz Krakowa zapewnia dopływ wyspecjalizowanych pracowników i przyciąga wielu międzynarodowych inwestorów.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Aktualnie dostępna powierzchnia:

22460 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

22460.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: