PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#248

Panattoni Park Sosnowiec

  • Miejscowość: Sosnowiec
  • Pow. planowana : 82026 m2
  • Nazwa firmy: Panattoni Europe Sp. z o.o.
  • Pow. istniejaca : 0 m2
  • Województwo: śląskie
  • Minimalny moduł: 0 m2

Panattoni Park Sosnowiec

Górny Śląsk to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Polski, a także wyjątkowo atrakcyjny hub logistyczny zapewniający dostęp do 4,5 milionowej Aglomeracji Śląskiej oraz innych miast Południowej Polski, w tym Krakowa. Szybko powstająca sieć nowoczesnych dróg i autostrad oraz bliskość sąsiednich granic to plusy przyciągające deweloperów do ciągłego inwestowania oraz rozwijania swoich projektów w tym regionie kraju. W rankingu Business FT 2012 pobliska Katowicka Stefa Ekonomiczna została uznana za drugą w kolejności w Europie oraz jedenasta na świecie najlepszą strefę ekonomiczną.

Idealna lokalizacja w pobliżu Euroterminala multimodalnego oraz autostrady A4 i bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1 przyciąga wielu inwestorów i oferuje nieograniczone możliwości rozwoju biznesu.

Panattoni Park Sosnowiec to projekt budynkó magazynowych o łącznej docelowej powierzchni ponad 82 000 m². Aktualnie budowana pierwsza faza inwestycji obejmować będzie powierzchnię 21 900 m² w tym 900 m² biur. Bliskość aglomeracji zapewnia doskonałą bazę wykwalifikowanych pracowników oraz dostęp do infrastruktury miejskiej.

Panattoni Park Sosnowiec położony jest bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1 oraz nieopodal autostrady A4, co zapewnia idealne połączenie z miastami południowej Polski oraz resztą kraju. Kolejnym niewątpliwym atutem jest położenie parku w odległości jedynie 10 km od kolejowego Euroterminalu Sławków łączącego Europę, Rosję i Chiny i dodatkowo zdolnego do obsługi kolei wąsko- i szerokotorowej.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Aktualnie dostępna powierzchnia:

82026 m2

Powierzchnia prognozowana w czasie:

82026.00 m2

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: