PILNIE POSZUKUJEMY!

 • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#185

wysokiej klasy specjalista w dziedzinie obsługi logistycznej produktów świeżych

 • Miejscowość: Gądki
 • Powierzchnia biurowa : 1 m2
 • Nazwa firmy: Fresh Logistics Sp.z.o.o.
 • Powierzchnia działki : 1 m2
 • Województwo: wielkopolskie

Fresh Logistics elastycznie dostosowuje oferowane usługi do indywidualnych potrzeb Klientów, gwarantując ich wysoką jakość. Kontrola przydatności do spożycia, warunków temperaturowych i higiena jest najwyższym priorytetem świadczonych przez firmę Fresh Logistics usług. Wdrożony system ISO 22000 zobowiązuje do ciągłej kontroli poszczególnych etapów łańcucha dostaw od momentu odbioru poprzez magazynowanie i dystrybucję do odbiorców.

Wśród świadczonych usług należy wymienić:

Dostęp do oferowanych usług gwarantują nowoczesne centra dystrybucji i kilkadziesiąt terminali partnerów spedycyjnych na terenie Europy. Sieć oddziałów Fresh Logistics połączona jest systemem codziennych wahadeł samochodowych oraz regularnych linii eksportowych i importowych.

Fresh Logistics dostarcza pod wskazany adres przesyłki o dowolnej wielkości - od jednej palety do ładunków całosamochodowych. Dostawy na terenie kraju do odbiorców detalicznych, hurtowych i sieciowych realizowane są następnego dnia roboczego.

Fresh Logistics transportuje i magazynuje wiele grup produktowych, między innymi artykuły nabiałowe, garmażeryjne, przetwory rybne, tłuszczowe itp. Na terytorium Ukrainy kompleksową obsługą logistyczną produktów świeżych zajmuje się Raben Ukraine.

 

Fresh Logistics jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie obsługi logistycznej produktów świeżych zapewniając temperaturę kontrolowaną (od +2°C do +6°C oraz od 0°C do +2°C – UltraFresh) w całym łańcuchu dostaw. W ramach działalności Fresh Logistics świadczy usługi takie jak:

 

 • Logistyki Kontraktowa – ponad 42 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej z możliwością składowania towarów w różnych zakresach temperatury. Przygotowywanie przesyłek w sposób uwzględniający specyficzne wymagania Klientów. Świadczenie niestandardowych usług takich jak etykietowanie, ważenie, przygotowywanie zestawów promocyjnych. Dedykowane zespoły do obsługi Klientów, zaawansowane rozwiązania IT.
 • Dystrybucja krajowa - 8 centrów dystrybucyjnych na terenie Polski oraz 550 środków transportu pozwala na efektywną realizację dostaw w każde miejsce w kraju, zapewniając logistykę przedsiębiorcom o zróżnicowanych potrzebach. Fresh Logistics dostarcza przesyłki o dowolnej wielkości – od jednej palety do ładunków całopojazdowych.
 • Dystrybucja międzynarodowa - sieć regularnych połączeń wahadłowych oraz współpraca
  z operatorami logistycznymi w Europie, umożliwia świadczenie usług eksportowo-importowych, dokonywanie odprawy celnej i dystrybucji towarów świeżych. Fresh Logistics jest wiodącym członkiem European Food Network - sieci drobnicowej obejmująca swoim zasięgiem 29 krajów Europy.

 

Wyróżnia nas profesjonalna Obsługa Klienta, szybki przepływ informacji, elastyczność oraz otwartość na zmiany i potrzeby rynku. Obsługa wielu zróżnicowanych branż wymaga od nas jako operatora logistycznego  ciągłego poszukiwania i implementowania nowoczesnych rozwiązań, tak aby zawsze być blisko naszych Klientów.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

10000 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

Specjalizacje

Kliknij w specjalizację, aby zobaczyć mapę terminali i centrów dla wybranej specjalizacji

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: