PILNIE POSZUKUJEMY!

 • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#178

Park Logistyczny Rogoźnica, logistyka magazynowa

 • Miejscowość: Rzeszów - Rogoźnica
 • Powierzchnia biurowa : 400 m2
 • Nazwa firmy: Reslogistic Sp.K.
 • Powierzchnia działki : 1 m2
 • Województwo: podkarpackie

Składowanie

Oferujemy bezpieczne i wygodne składowanie towarów krótko i długoterminowo – zarówno standardowych jednostek paletowych jak i towarów nietypowych.

Do dyspozycji mamy nowoczesną halę magazynową wysokiego składowania klasy A+ o powierzchni 13 000 m², położoną 10 km od Rzeszowa, w Parku Logistycznym Rogoźnica, przy drodze krajowej nr 9 i w odległości 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4. Hala wyposażona jest w monitoring, systemy zabezpieczeń oraz instalację przeciwpożarową.

Praca magazynu odbywa się w oparciu o system wysokiego składowania WMS (Warehouse Management System) oraz nowoczesny transport wewnętrzny.

Standardowo wszystkie towary wprowadzane do magazynu podlegają ewidencji w systemie informatycznym WMS. Daje to pełną kontrolę stanów magazynowych, pozwala precyzyjnie określać poszczególne partie towarowe, numery seryjne, czy też daty ważności. Gwarantuje także natychmiastowe i bezbłędne wydanie towarów, zgodnie z dyspozycją Klienta.

Dzięki aplikacji komputerowej każdy z naszych partnerów biznesowych ma stały, bezpośredni i pełen dostęp via Internet do danych o składowanych towarach. Aplikacja pozwala generować podstawowe czytelne raporty i służyć może, jako system ewidencji zapasów we własnym przedsiębiorstwie.

Kompleksowa logistyka magazynowa

Kompleksowa logistyka magazynowa (inaczej „logistyka kontraktowa”) w przeciwieństwie do prostego składowania, to długoterminowe i kompleksowe zarządzanie operacjami magazynowymi, a często centralnym magazynem klienta, który zdecydował się na outsourcing usług logistycznych.

Innymi słowy, jest to elastyczne, kompleksowe zarządzanie towarami naszych Klientów, zgodnie z ich dyspozycjami.  Zarządzanie obejmuje towary do produkcji, wyroby gotowe, opakowania, materiały reklamowe i promocyjne, wraz z ich ewidencją i pełną kontrolą oraz usługami dodatkowymi, jak chociażby: kompletowanie zamówień, przepakowywanie, etykietowanie, foliowanie, uzupełnianie produktów o dodatkowe elementy (np. instrukcje obsługi), obsługa akcji promocyjnych, przygotowanie do dystrybucji i szereg innych.

Tak przygotowane przesyłki trafiają do odbiorców – sklepów, supermarketów, hurtowni lub fabryk, nierzadko w ściśle określonym oknie czasowym – just in time.

Profesjonalna logistyka kontraktowa opiera się na systemie informatycznym przygotowanym do zarządzania operacjami magazynowymi (WMS – Warehouse Managment System). System, dzięki wykorzystaniu techniki RF (Radio Frequency), odzwierciedla w czasie rzeczywistym przepływ towarów w magazynie, na bieżąco monitoruje poziom stanów magazynowych, zarządza towarami i wskazuje ich miejsce położenia, zarządza pracą magazynierów, wysyła zlecenia do osób zajmujących się kompletacją dostaw. Słowem, pozwala zza biurka na bieżąco monitorować i zarządzać pracą magazynu, przepływami towarów i realizacją dostaw.

System WMS umożliwia również uruchomienie bezpośredniej komunikacji EDI działającej na bazie interface, pozwalającej na bezpieczne odzwierciedlanie wszelkich operacji magazynowych w systemie Klientów (ERP, MES, TMS i inne).

Ale nasza kompleksowa obsługa logistyczna opiera się przede wszystkim na kadrze specjalistów, aktualnym know-how i nowoczesnych maszynach. Jako właściciele hali mamy możliwość dowolnej aranżacji infrastruktury magazynowej, co w połączeniu z wiedzą i wyspecjalizowaną kadrą daje nam ogromne możliwości.

Wszystkie te rozwiązania w zdecydowany sposób skracają czas poszczególnych operacji i eliminują ryzyko powstania błędów i rozbieżności.

W ramach kompleksowej logistyki magazynowej zapewniamy:

 • rozładunek towarów (automatyczny lub ręczny np. rozładunki kontenerów),
 • przyjęcie towarów wraz kontrolą jakościową,
 • ewidencja w systemie magazynowym WMS,
 • rozmieszczenie w systemie regałowym (bieżąca kontrola stanów, terminów przydatności),
 • usługi dodane np.: etykietowanie, tworzenie zestawów promocyjnych i inne,
 • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami odbiorców,
 • kontrola, zabezpieczenie ładunku do przewozu,
 • dystrybucja (w ramach umowy partnerskiej realizacja dostaw pełno pojazdowych i drobnicowych na terenie UE, Rosji i Ukrainy, w tym planowane codzienne połączenie drobnicowe z Ukrainą),
 • obsługa zwrotów, traceability

Co-packing

Co-packing to usługa polegająca na tworzeniu, ograniczonych w swoich konfiguracjach jedynie wyobraźnią naszych Klientów, zestawów towarów.

Częstą i powszechną praktyką, wymuszoną przez wymagającego klienta, jest konieczność konfekcjonowania atrakcyjnego produktu finalnego, odpowiadającego rynkowej potrzebie chwili, czyli przystosowania przez naszych Klientów gotowych produktów do wymogów sieci detalicznych, finalnych odbiorców oraz prowadzonych aktualnie akcji promocyjnych.

Odpowiadając na te potrzeby komponujemy w odpowiedni sposób towary i produkty według wymagań naszych Klientów. Oferujemy naszym partnerom biznesowym pełen zakres usług co-packingu obejmujący:

 • etykietowanie / labelling – każdy z produktów otrzymuje naklejkę z wymaganą informacją,
 • insertowanie – umieszczanie wewnątrz opakowań ulotek, kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi, itp. lub wklejanie gadżetów, próbek,
 • tworzenie zestawów promocyjnych,
 • przepakowywanie,
 • sortowanie produktów,
 • tworzenie tzw. multipaków ( z uwzględnieniem terminów przydatności, nr. serii składowych produktów),
 • układanie tzw. standów ekspozycyjnych – budowanie gotowych ekspozycji sklepowych, składających się zazwyczaj z różnorodnych towarów, umieszczonych na stojakach (tworzywo lub tektura).

Wszystkie usługi co-packingu wykonywane mogą być na terenie naszego magazynu, jak również w magazynach naszych Klientów.

Cross-docking

Nie pozwalamy naszym Klientom wydawać więcej niż to konieczne, stąd zapewniamy dobrze skoordynowaną z innymi przewoźnikami usługę cross-dockingu. Istotą jego działania jest zebranie towarów z wielu punktów, albo przeciwnie: odbieranie przesyłek z określonego punktu, by móc dostarczać go potem do jednego odbiorcy (w pierwszym przypadku) lub zorganizować dystrybucje do różnych miejsc (rozwiązanie drugie). Dzięki temu towar nie jest składowany w magazynie, co pozwala na obniżenie kosztów całkowitych w łańcuchu dostaw.

Zapewniamy:

 • kompletację ładunku – poszczególne części ładunku dostarczane są do magazynu z różnych źródeł, jeśli tego wymaga sytuacja, towary są krótkoterminowo przechowywane w magazynie do momentu skompletowania pełnego ładunku, co pozwala na znaczną optymalizację kosztów transportowych,
 • dekompletację ładunku – poszczególne jednostki dostarczonego do magazynu pełnego ładunku są odbierane przez wielu odbiorców lub są odbierane w różnych odstępach czasowych,
 • bezpośredni przeładunek.

Dysponując profesjonalną platformą przeładunkową i nowoczesnym sprzętem magazynowym, obsługujemy większości typów pojazdów oraz ładunków.

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

13000 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: