PILNIE POSZUKUJEMY!

 • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#167

gospodarka magazynowa oraz wynajem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych

 • Miejscowość: Góra Kalwaria
 • Powierzchnia biurowa : 1 m2
 • Nazwa firmy: Point of View Sp.z.o.o. Sp.K.
 • Powierzchnia działki : 1 m2
 • Województwo: mazowieckie

Point of View zajmuje się gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce, tj. w Piasecznie, Górze Kalwarii oraz Kawęczynie (gmina Konstancin-Jeziorna). Wszystkie te lokalizacje są w bliskiej odległości od Południowej Warszawy.

Spółka powstała w 2004 roku jednak osoby z nią związane działają w branży logistycznej od ponad 20 lat.

Główną działalnością Point of View jest świadczenie usług magazynowych i logistycznych. Świadczymy usługi między innymi dla znanych światowych koncernów kosmetycznych i elektronicznych. Dysponujemy magazynami o łącznej powierzchni około 70 000 m².

Posiadamy powierzchnie magazynowe w przedziale od 400m² do 16 000m². W każdej z oferowanych przez nas lokalizacji znajdują się również powierzchnie biurowe, które jesteśmy w stanie zaadoptować zgodnie z życzeniem klienta.

Oferujemy magazyny ze ściśle kontrolowaną temperaturą. Posiadamy certyfikowane regały wysokiego składowania, odpowiednie wózki do obsługi tych regałów oraz inny sprzęt niezbędny w magazynie (platformy do przeprowadzania inwentaryzacji na wysokości do 12m, maszyny sprzątające, foliarki do palet, sprzęt do kompletacji drobnicowej, itp.).

Każdego klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego określonych potrzeb i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stawały się coraz bardziej konkurencyjne. Posiadamy certyfikat systemu jakości PN – EN ISO 9001:2009 w zakresie usług magazynowych.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa na tyle interesująca i atrakcyjna, że pomoże nam nawiązać długą i owocną współpracę!

Zapewniamy obsługę najwyższej jakości.

W razie potrzeby pomożemy przystosować pomieszczenia dla Państwa indywidualnych potrzeb.

 

WYNAJEM POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH

 

Point of View oferuje wynajem powierzchni magazynowych w następujących lokalizacjach:

Dodatkowo oferujemy również kompleksowe usługi magazynowe polegające na składowaniu, obsłudze rozładunków i załadunków oraz konfekcjonowaniu wysyłek typu mix. Nasze magazyny są dostępne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze międzynarodowych korporacji. Spełniamy kompleksowe i indywidualne oczekiwania każdego Klienta. Współpracując z nami znajdziesz magazyn do wynajęcia w pełni odpowiadający Twoim oczekiwaniom!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA LOGISTYCZNA

 

Poza wynajmem powierzchni magazynowych oraz biurowych nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług logistyki magazynowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze dużych, międzynarodowych korporacji. Naszymi klientami są firmy zajmujące się produkcją, importem oraz handlem, a nasze magazyny są wykorzystywane między innymi jako zaplecze z komponentami do produkcji, centrum dystrybucji towarów oraz przechowywanie towarów do sprzedaży.

Nasza firma na bieżąco monitoruje zmiany w sposobie funkcjonowania usług w branży logistyki magazynowej. Wychodząc na przeciw nowym trendom rynkowym i rosnącym wymaganiom klientów przygotowaliśmy dla Państwa nowe usługi:

E-LOGISTYKA

 

Point of View to lider w outsourcingu kompleksowych usług e-logistyki i dystrybucji dla firm działających na rynku e-commerce.

Naszymi Klientami są zarówno duzi i mali operatorzy rynku B2B i B2C jak też firmy dystrybucyjne oraz zajmujące się obsługą programów lojalnościowych. Obsługujemy duże korporacje i instytucje finansowe oraz tzw. start-upy. Każdego, kto potrzebuje obsługi logistycznej wraz z wysyłką towaru, w tym również osoby handlujące na Allegro.

Spełniamy kompleksowe i indywidualne oczekiwania każdego klienta.

NOWOŚĆ! Jako pierwsi wprowadzamy usługę STACJA Z PACZKĄ-odbiór paczek kurierskich na stacjach ORLEN.

 

CROSS-DOCKING

 

CROSS-DOCKING - ALTERNATYWNY SYSTEM DYSTRYBUCJI

Towar dostarczany do naszego magazynu od jednego lub kilku dostawców jest odpowiednio przyjmowany i kompletowany w celu stworzenia optymalnej ilości zestawów/przesyłek, które są następnie wysyłane dalej do finalnego odbiorcy lub odbiorców. Cechą charakterystyczną tego typu usługi jest krótki czas przebywania towaru w magazynie - od jednej do 24 godzin!

Zapraszamy do współpracy!

CO-PACKING

Co-packing to najczęściej usługa zewnętrzna, zlecana przez producentów i dystrybutorów specjalistycznym firmom. Towary wymagające co-packingu mają albo neutralne opakowania zbiorcze albo też wymagają wymiany zniszczonych opakowań.

podstawowy zakres usług:

 • pakowanie zestawów promocyjnych i multipaków
 • przepakowywanie produktów
 • foliowanie termokurczliwe i luźne
 • etykietowanie i znakowanie
 • insertowanie
 • stickerowanie
 • przechowywanie magazynowe
 • odprawy celne
 • mailing pocztowy

 

POZOSTAŁE USŁUGI

 

Dopełnieniem szerokiego wachlarza usług oferowanego przez firmę Point of View są usługi dodatkowe tzw. Value Added Services, świadczone na życzenie Klienta i zgodnie z jego wytycznymi.

 

Centrum Magazynowe w Górze Kalwarii znajduje się przy drodze 79 na terenie dawnego Hortexu, w przemysłowej części miasta. Nasza nieruchomość to 4 ha ogrodzonego terenu oraz 15 tys. m.kw powierzchni magazynowej, handlowej i produkcyjnej. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej oraz znajduje się w bliskiej odległości od GPZ (Głównego Punku Zasilania), dzięki czemu istnieje niemal nieograniczony dostęp do dużej ilości mocy.

Bliskość południowej trasy tranzytowej wschód-zachód (droga krajowa nr. 50) oraz bliskie sąsiedztwo Warszawy to dodatkowe atuty naszego centrum magazynowego.

 

 Kategoria:

magazyny, hale produkcyjne, biura, powierzchnie przeznaczone do produkcji filmowych, telewizyjnych i reklamowych

 Lokalizacja:

 ul. Pijarska 121, 05-530 Góra Kalwaria

Powierzchnia całkowita:

 18 890 m2

Parking:

 tak

Zabezpieczenia, ochrona:

 ochrona, monitoring

 

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

18890 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

Folder informacyjny:

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: