PILNIE POSZUKUJEMY!

  • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#151

kompleksowe usługi logistyczne w sektorze produkcji spożywczej

  • Miejscowość: Pobiedziska
  • Powierzchnia biurowa : 1 m2
  • Nazwa firmy: Holland Tank Service Sp.z.o.o.
  • Powierzchnia działki : 1 m2
  • Województwo: wielkopolskie

HTS

HTS zorganizuje Twój łańcuch dostaw

Holland Tank Service (HTS) jest firmą z kapitałem zagranicznym, świadczącą kompleksowe usługi logistyczne w sektorze produkcji spożywczej. Firma jest zlokalizowana w miejscowości Pomarzanowice k./Poznania (kierunek Gniezno, na osi Berlin - Warszawa). Działalność operacyjną rozpoczęliśmy od dnia 02.01.2006. Dostarczamy optymalizowane rozwiązania logistyczne, dostosowane do potrzeb klienta. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając bezpieczeństwo powierzonym nam produktom.

Oprócz magazynowania oraz konfekcji, proponujemy również szereg dodatkowych, unikalnych usług w łańcuchu dostaw takich jak topienie, podgrzewanie czy rozlewanie i pakowanie produktów powierzonych nam przez Klientów. 

Holenderskie doświadczenie przeniesione do Polski

Naszą wiedze opieramy na doświadczeniu zdobytym przez naszego głównego udziałowca firmę Dekker Z Holandii (www.dekkergroep.com). W 1899 roku, w miejscowości Ouderkerk a/d IJssel k./Rotterdamu, została założona holenderska firma transportowa Dekker. Następnie w istniejącym już zakładzie w roku 1987 powstała nowa firma zajmująca się magazynowaniem olejów roślinnych oraz tłuszczy pod nazwą Dekker Tankopslag. Obecnie holenderskie przedsiębiorstwo posiada ponad 100 podgrzewanych zbiorników (około 24 000 m3), wraz z cała infrastrukturą do obsługi I magazynowania produktów spożywczych oraz 

Magazynowanie

HTS posiada nowoczesne zaplecze magazynowe o powierzchni blisko 2700 m2, dostosowane do przechowywanie produktów przeznaczenia paszowego oraz spożywczego. Nasze powierzchnie składowania są wyposażone w systemy kontroli temperatury, pozwalające dowolnie zmieniać warunki panujące wewnątrz hali zgodnie z wymaganiami produktu.

Produkty sypkie

Świadczymy usługi magazynowania, transportu oraz przepakowywania i konfekcji produktów sypkich. Posiadamy silosy i linie do pakowania produktów o wadze od 5 do 25 kg oraz big-bagów (1000kg). Mamy możliwość przyjmowania surowców w formie sypkiej, bezpośrednio od dostawców (posiadamy zsyp dla dostaw cało-samochodowych). Na miejscu wykonujemy także usługi rozdrabniania i mieszania surowców, a także paletyzowania, workowania i etykietowania - tworząc zupełnie nowe produkty gotowe - zgodne z życzeniami i wymaganiami Naszych klientów. Tak przygotowane palety - mogą pozostać w naszym magazynie, bądź mogą być dostarczone bezpośrednio do klientów docelowych wraz z wszelkimi niezbędnymi certyfikatami.   

Produkty płynne

W Pomarzanowicach koło Pobiedzisk, znajduje się nasza baza magazynowa. Posiadamy 19 zbiorników – izolowanych i podgrzewanych, wykonanych z najwyższej, jakości stali kwasoodpornej, o pojemnościach 70 m3, 85 m3, 150 m3 oraz 350 m3. W sumie dysponujemy bazą o pojemności 4000 metrów sześciennych, przeznaczonych na magazynowanie oraz konfekcje produktów płynnych takich, jak lecytyny, oleje, tłuszcze, koncentraty czy inne produkty płynne zarówno techniczne jak i spożywcze.

Produkty w zależności od wymagań klientów mogąc być przechowywane, podgrzane, mieszane bądź przepakowane do paleto-pojemników (IBC) lub beczek. 

Usługi dodatkowe

Zapewniamy szereg usług wspomagających łańcuch dostaw:

  • Podgrzewanie produktów płynnych
  • Usługi rozlewania i napełniania
  • Laboratorium
  • Wsparcie projektów klienta

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

2700 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

Specjalizacje

Kliknij w specjalizację, aby zobaczyć mapę terminali i centrów dla wybranej specjalizacji

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: