PILNIE POSZUKUJEMY!

 • Wskażemy lokalizację dla Twojej firmy z uwzględnieniem najbliższego otoczenia.  

605 991 605

miniaturka
#122

logistyka, transport, stolarstwo oraz wyposażanie i obsługa ogródków piwnych

 • Miejscowość: Szczecin
 • Powierzchnia biurowa : 1 m2
 • Nazwa firmy: BROWART
 • Powierzchnia działki : 1 m2
 • Województwo: zachodnio-pomorskie

Magazynowanie Transport

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług magazynowych. BROWART® posiada hale magazynowe o łącznej powierzchni przekraczającej 8000 m2. Nasze magazyny oraz znajdujący się w nim sprzęt są w pełni ubezpieczone i chronione. Urządzenia wykorzystywane do obsługi hal zapewniają bezpieczną i efektywną pracę. Oferujemy Państwu magazyny w najpopularniejszych lokalizacjach, przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim.

W naszych halach sprzęt składowany jest według specjalnie opracowanych przez nas procedur, w zależności od jego rodzaju, przeznaczenia oraz właściwości fizyczno-chemicznych. Metody stosowane w magazynowaniu sprzętu pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej oraz na dokładną segregację według asortymentu. Szczególną wagę przykładamy do przestrzegania zasad i warunków przechowywania, a opracowany przez nas sposób składowania towarów umożliwia sprawny obrót asortymentem i, co najważniejsze, chroni go przed zniszczeniem.

Firma posiada system komputerowego prowadzenia ewidencji magazynowej, co w połączeniu ze stosowanymi metodami składowania daje pełną kontrolę nad ilością przechowywanego sprzętu.

Baza magazynowa firmy BROWART® to oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Wyposażenie specjalistyczne:

systemy komputerowego prowadzenia ewidencji magazynowej

Kontakt w sprawie oferty

605 991 605

Całkowita powierzchnia magazynowa:

8000 m2

Dostępne miejsca paletowe

1

Specjalizacje

 • Towary ponadgabarytowe
 • Maszyny, części i urządzenia elektroniczne oraz RTV i AGD
 • Tekstylia
 • Artykuły metalowe
 • Różne
 • inne:

  Z początku nastawieni byliśmy na jeden kierunek branży – wyposażenie i obsługa ogródków piwnych, które w tamtym okresie zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu, jednak z czasem, słuchając klientów i patrząc na zapotrzebowania rynkowe, skierowaliśmy swoje działania również na inne kierunki: stolarstwo, logistyka i transport.

  Przez lata wypracowaliśmy sobie dzisiejszą pozycję, a nasze doświadczenie, m.in. w obsłudze imprez plenerowych i różnych wydarzeń kulturalnych, zostało docenione przez firmy i instytucje takie jak: Bosman Szczecin, Carlsberg Polska Sp. z o.o., Urząd Miasta Szczecin, Urząd Miasta Wolin, Urząd Miasta Świnoujście oraz wielu innych.

  W obszarze montażu oraz demontażu sprzętu, w szczególności do ogródków piwnych, rokrocznie obsługujemy kilkaset lokali gastronomicznych, zarówno w ośrodkach nadmorskich, jak i w lokalach małych miast.

  Rzetelne podejście do klienta oraz precyzja wykonania powierzonego zlecenia, sprawiają, że raz rozpoczęta z nami współpraca, przeradza się w długoletni, satysfakcjonujący kontakt.

  BROWART® jest firmą, która stale się rozwija, inwestuje w ludzi oraz narzędzia pracy, aby w pełni zadowolić i urzeczywistnić pomysły naszych klientów.

Kliknij w specjalizację, aby zobaczyć mapę terminali i centrów dla wybranej specjalizacji

* Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Płatności: