Lubelski klaster

inwestora

Czym jest Klaster

Indywidualne i personalne wsparcie dla każdego Inwestora

Misją Lubelskiego Klastra Inwestora jest optymalizacja procesu inwestycyjnego poprzez zapewnienie kompleksowej
obsługi na wszystkich jego etapach. Pozwala to każdemu Inwestorowi zaoszczędzić czas i pieniądze.
Gwarancje sukcesu współpracy z Klastrem Inwestora zapewnia wiarygodność podmiotów, które
odpowiadają za koordynację procesów na poszczególnych etapach realizacji projektu inwestycyjnego.

Dzięki temu możemy wskazywać kooperantów oraz rozwiązania wynikające z doświadczenia zdobytego w biznesie przez uczestników Klastra i przedsiębiorców z Lubelszczyzny. Prowadzi to w efekcie do skrócenia czasu przy wyborze siedziby dla Inwestora, możliwości skorzystania z infrastruktury przygotowanej przez Samorząd, firm zajmujących się ochroną mienia, szkoleniami BHP oraz medycyną pracy. Wszystko po to, aby wchodzący w nasz obszar gospodarczy Inwestor otrzymał gotowe rozwiązania w najbardziej trudnym i kluczowym okresie początku instalowania firmy.

Korzyści

Indywidualne wsparcie dla każdego Inwestora

Grupa Magazyny Polska prowadzi działalność z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami magazynowymi, przemysłowymi, logistycznymi, a także terenami inwestycyjnymi.

Wsparcie pracodawców

Pracodawcy Lubelszczyzny "Lewiatan" w ramach współpracy z Klastrem wskazuje swoich członków jako kooperantów wspierających Inwestorów deklarujących prowadzenie działalności na terenie Lubelszczyzny.

Wsparcie naukowe

WSPiA zapewni inwestorom absolwentów, szkolenia kadr z wielu dziedzin, oferuje wsparcie naukowe oraz studentów na praktyki zawodowe.

Usługi projektowe i budowlane

Zapewni pełny łańcuch obsługi w procesie budowania od momentu wizualizacji po zakończenie inwestycji budowy hali, fabryki, magazynu.

Opieka prawna

Kancelarie prawne zaopiekują się inwestorem od momentu podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności na terenie Rzeczpospolitej.

Opieka medyczna, medycyna pracy

Zabezpieczy inwestorów oraz kadrę pracowniczą w zakresie badań początkowych i okresowych oraz szeroko pojętej opieki medycznej dla kadr.

Ochrona, szkolenia BHP, sprzątanie obiektów

Zapewni bezpieczeństwo w postaci; ochrony fizycznej, monitoringu i technicznych systemów zabezpieczeń. Zadba również o szkolenia BHP i usługi porządkowe.